Mr. Skin przedstawia 10 najczęściej oglądanych scen 2021 roku

Podczas gdy Mr. Skin z niecierpliwością wyczekuje na nowe nagie sceny z udziałem celebrytów w 2022 roku, niesławny serwis dla dorosłych, ostatni raz spogląda wstecz i przedstawia 10 najczęściej oglądanych scen w 2021 roku.

'

Pracownicy strony sprawdzili nawyki swoich użytkowników w zakresie oglądania filmów w ciągu ostatniego roku, sporządzili listę, sprawdzili ją dwukrotnie i teraz przedstawiają 10 scen które cieszyły się największą popularnością w 2021 roku:

Znakomite gwiazdy filmów dla dorosłych miały wspaniały rok w Mr. Skin – w szczególności mega-talent studia Deeper, Maitland Ward, którego szalenie popularna antologia „Mistress Maitland” zajęła miejsca #7, #9 i #10 na liście! Oprócz Ward, Izzy Lush, Naomi Swann i Gabbie Carter zostały docenione za ich wyjątkową pracę nad scenami w tej najczęściej oglądanej serii.

Na miejscu #8 znalazł się ulubieniec hiszpańskich fanów, film „Diet of Sex„, który rzuca tlące się światło na główną aktorkę Raquel Martínez, grającą młodą kobietę z zaburzeniami psychicznymi, które uniemożliwiają jej odczuwanie przyjemności. Od czasu premiery filmu w 2014 roku, „Diet of Sex” – i Martínez – zostały stałym punktem na listach najczęściej oglądanych filmów Mr. Skin na koniec roku.

Na pozycji #6 znalazła się przepysznie uzależniająca Kate Mara, która rozpala ekran w serialu A Teacher (2020) emitowanym przez FX on Hulu, podczas gdy zmysłowa blondwłosa gwiazda Sydney Sweeney obnaża się w niedawno wydanym thrillerze erotycznym The Voyeurs (#5).

Na miejscu #4 znalazła się australijska gwiazda eksportowa Margot Robbie, w scenie pod prysznicem w dramacie historycznym Dreamland z 2019 roku, w której obnaża się wraz z partnerem Finn Cole. Na #3 jest gwiazda serialu Gra o Tron Maisie Williams, która błyska fanom, czytając fragmenty rządowego Zielonego Nowego Ładu dla Dazed.

Na drugim miejscu listy najczęściej oglądanych scen znalazła się Matilda De Angelis, która wystąpiła w scenie w szatni u boku Nicole Kidman w serialu HBO The Undoing.

A kto jest numerem jeden? Ten zaszczyt należy do odwiecznej ulubienicy panów – Kate Winslet i irlandzkiej piękności Saoirse Ronan, która debiutuje nago w filmie Ammonite, historycznym dramacie romantycznym rozgrywającym się w 1840 roku w nadmorskiej Anglii.

Aby zobaczyć wszystkie 10 najczęściej oglądanych scen na Mr. Skin w 2021 roku, odwiedź stronę MrSkin.com/top10-most-watched-scenes-of-2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.