Mr. Man zamyka rok listą 10 najczęściej oglądanych scen 2021

Mr. Man, autorytet nr 1 w dziedzinie nagości męskich celebrytów, przedstawia 10 najczęściej oglądanych scen 2021 roku, przez użytkowników serwisu.

Mr. Man sprawdził, które nagie sceny były najczęściej oglądane w 2021 roku przez ich użytkowników i przedstawił je w postaci listy 10 najpopularniejszych scen. Oto one:

Na początku listy na miejscu #10 znalazł się Peter Vack za swój występ w filmie PVT Chat, w którym masturbował się siedząc przy laptopie. Praca urodzonego w Nowym Jorku aktora w tym dramacie z 2020 roku jest tak imponująca, że zajął on również #6 i #2 miejsce na liście za ten sam film i… tą samą czynność w innych sytuacjach.

Juan Carlos Maldonado stawia czoła autoerotyzmowi w osadzonym w latach 70. więziennym filmie The Prince (#9), podczas gdy scena seksu Haydena Christensena w dramacie Factory Girl z 2006 roku cały czas przyciąga uwagę widzów, zajmując miejsce #8 na liście.

Na #7 miejscu znalazł się niemiecki film erotyczny Under the Rain z gwiazdami: Anteo Chara, Enkim Babylon, Markusem Reid i Valentinem Braun. Na #5 – The Boys in the Band, który przedstawia niezapomniane przyjęcie z lat 60. z udziałem gwiazd: Matta Bomera i Andrew Rammellsa. Matt Bomer wraz z Jimem Parsonem, znanym z Big Bang Theory, zdobyli również #3 miejsce za efektowne ujęcie Bomera pod prysznicem w tym samym filmie.

Na miejscu #4 uplasował się Sex/Life, w którym Adam Demos i Mike Vogel zapisali się w historii Netflixa dzięki 20 milionom powtórnych wyświetleń długiej na stopę sceny frontalnej Demosa w tym naładowanym erotyzmem serialu.

A która scena oraz męska gwiazda była najchętniej oglądana w 2021 roku na Mr. Man? Ten tytuł należy do Brytyjczyka Harry’ego Lawtey’a za jego bliski i osobisty pokaz przed lustrem w serialu HBO o szefach banków, Industry.

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie sceny w jednym miejscu, dołącz do Mr. Man i zobacz całą listę 10 najczęściej oglądanych scen Mr. Mana z 2021 roku tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.