Mr. Man prosi fanów o wybranie najlepszej pary pośladków męskich celebrytów

Mr. Man, największy na świecie zbiór nagich scen i zdjęc męskich celebrytów, rozpoczęło zupełnie nowy konkurs „Najlepsze tyłki Mr. Man” dla fanów słynnych męskich tyłeczków, w którym będzie można zagłosować i wybrać najlepszą męską pupę.

Jedne są wyrzeźbione jak by wyszły spod dłuta samego Michała Anioła, inne są pełne i krągłe niczym księżyc w pełni. Prawda jest taka, że ciężko jest określić jak wygląda idealna męska pupa. I dlatego właśnie Mr. Man to trudne zadanie postanowił powierzyć swoim fanom.

„Po wielu dniach oglądania najlepszych tyłków w branży, w końcu dokonaliśmy wyboru i wybraliśmy naszą pierwszą dziesiątkę w oparciu o statystyki wyszukiwania i popularność pośród naszych członków, ale aby zdecydować o numerze jeden, będziemy musieli pozostawić to głosowaniu fanów”, powiedział przedstawiciel firmy Mr. Man. „Więc zapraszamy wszystkich aby oddali swój głos… dajcie nam znać, jakie pupy uważacie za najlepsze!”.

10 najlepszych pup według Mr. Man należy do:

  • Regé-Jean Page
  • Tom Ellis
  • Dwayne 'The Rock’ Johnson
  • Henry Cavill
  • Joe Manganiello
  • Lukas Gage
  • Lyriq Bent
  • Matt Bomer
  • Bradley Cooper
  • Nicholas Hoult

Teraz czas na fanów aby zdecydowali, która z nich jest tą najlepsza. Głosowanie trwa do piątku, 4 lutego i aby zagłosować na „Najlepsze tyłki Mr. Man” należy wejść na MrMan.com.

Aby odblokować całą kolekcję Mr. Man ponad 8000 gwiazd, 90 000 zdjęć i klipów oraz ogromny wybór filmów i programów telewizyjnych w pełnym HD, nowi członkowie mogą dołączyć tutaj. Natomiast aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi męskimi nagimi scenami Śledź Mr. Man na Twitterze i Instagramie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.