Mikel Ibarra z Pies in the Window pojawi się w #SexTalkTuesday

#SexTalkTuesday ogłosiło, że Mikel Ibarra z Pies in the Window, będzie ich gościem specjalnym oraz moderatorem czatu na Twitterze, który będzie dyskutować o łączeniu sztuki, seksualnego obrazu siebie, samoakceptacji i przyjemności.

'

Sex Talk Tuesday to zabawny i prowokacyjny czat na Twitterze, który odbywa się o 1 w nocy z wtorku na środę czasu polskiego. #SexTalkTuesday jest prowadzony i koordynowany przez Sssh.com. Podczas każdej sesji zaproszony moderator zadaje prowokujące pytania dużej i aktywnej grupie uczestników, którzy wysyłają setki tweetów podczas każdej rundy #SexTalkTuesday.

W rezultacie powstaje żywa i zabawna dyskusja, która zachęca uczestników do otwartości i szczerości w wyrażaniu swoich myśli i opinii na temat seksu, życia, miłości i humoru, w sposób, który sprzyja tworzeniu przyjaznego i współczującego środowiska do rozmowy.

Podczas najbliższego #SexTalkTuesday moderatorem dyskusji będzie Mikel Ibarra, artystka wykorzystująca ręcznie rzeźbione desery jako medium do badania ścieżek pomiędzy upodmiotowieniem, akceptacją i seksualnością.

Jej życie podążało krętą ścieżką od artysty do żony i matki, nauczycielki sztuki w szkole publicznej, piekarza – i w końcu z powrotem do artysty. Ostatecznie to właśnie proces spędzania godzin w kuchni na poszukiwaniu perfekcji w wypiekach obudził w niej inspirację.

„Chciałam zmierzyć się z moimi odczuciami dotyczącymi przysłowiowego 'miejsca kobiety'” powiedziała Ibarra „a ciasto okazało się idealnym symbolem do rozpoczęcia tych poszukiwań.” Artystka dalej wyjaśniła „Srom jest źródłem przyjemności i portalem życia, a jednocześnie źródłem wstydu i strachu, podobnie jak ciasto, często traktowany jest jak towar konsumpcyjny”.

Angie Rowntree, założycielka Sssh.com i producentka #SexTalkTuesday stwierdziła „To wielka przyjemność (dosłownie i w przenośni) mieć Mikel Ibarra, która podzieli się swoją sztuką i spostrzeżeniami ze społecznością #SexTalkTuesday.”

„Jej wyjątkowe kreacje to dzieła sztuki nieporównywalne z żadnymi innymi, które kiedykolwiek widzieliśmy, a ta dyskusja z pewnością potoczy się w wielu interesujących kierunkach” kontynuuje Rowntree.

Więcej o Mikel Ibarra i jej pracy można znaleźć na stronie piesinthewindow.com, oraz śledząc ją na Twitterze i Instagramie.

Natomiast więcej informacji na temat #SexTalkTuesday można uzyskać na stronie sextalktuesday.com oraz na Twitterze śledząc @SexTalkTuesday, @ssshforwomen oraz @AngieRowntree.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.