Mieszkańcy brytyjskiej wioski skarżą się na hałasy dochodzące z festiwalu Swingerskiego

W piątek 2 lipca w Lincolnshire rozpoczął się 4 dniowy festiwal seksu o nazwie Swingathon. Nie wszyscy mieszkańcy spokojnej okolicy byli zadowoleni z tego powodu. Angielska Policja otrzymała liczne zawiadomienia dotyczące hałasów dochodzących z miejsca imprezy.

'

Setki miłośników swingu wzięło udział w czterodniowym festiwalu o nazwie Swingathon. Jak podaje organizator imprezy w sumie sprzedano 400 biletów. Czterodniowa impreza odbyła się w pobliżu wiosek Oasby i Aisby w hrabstwie Lincolnshire i trwałą od piątku 2 lipca, do poniedziałku 5 lipca.

Pośród atrakcji jakie czekały uczestników imprezy były między innymi konkursy mokrego podkoszulka, pokazy BDSM/Fetyszu, mobilny loch, muzyka na żywo, kino plenerowe, dmuchane zamki dla dorosłych, bar i wiele innych.

Lokalna policja pojawiła się na miejscu, aby zweryfikować otrzymane skargi. Jednak kontrola policji nie wykazała żadnych naruszeń po stronie organizatora ani uczestników imprezy.

Rzecznik policji Lincolnshire powiedział dziennikowi Grantham – Otrzymaliśmy raporty o skargach na hałas, ale podczas dochodzenia nie nie zauważyliśmy. Nie otrzymaliśmy też żadnych zgłoszeń o naruszeniach Covid.

Pomimo zgłoszonych skarg przez mieszkańców okolicznych wiosek, inni mieszkańcy powiedzieli, że nie mieli nic przeciwko odbywającej się imprezie swingerskiej.

Byłbym pierwszym, który zadzwoniłby na policję, gdyby mi to przeszkadzało, ale jeśli to ich kręci, to niech się tym zajmują, przecież wszyscy przeszliśmy ostatnio przez tak straszny okres– powiedział jeden z mieszkańców okolicznej wioski.

Inni mieszkańcy w Aisby powiedzieli, że może i usłyszeli hałasy dochodzące z festiwalu, ale nie były one szczególnie głośne, ani przeszkadzające.

W poniedziałek, kiedy pole na którym odbywał się Swingathon odwiedziło LincolnshireLive, miejsce imprezy było już praktycznie puste. Na polach znajdowało się kilka przyczep kempingowych, namiotów i kosze na śmieci. Zupełnie jak by wydarzenie nie miało miejsca.

Jedyne pytanie na jakie niestety nie udało się uzyskać odpowiedzi to, jakiego rodzaju hałasy były powodem zgłoszeń na policję? Czy była to muzyka grana przez DJ’a czy może winę ponosili rozentuzjowani uczestnicy imprezy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.