Masowe Shadowbany na Instagramie? Nie martwcie się, to tylko awaria

Dzisiejszy dzień dla wielu osób na świecie rozpoczął się od stresującej niespodzianki – od komunikatu, że ich konto na Instagramie nie istnieje. Nie bójcie się jednak, to nie shadowbany. Tym razem to 'tylko’ awaria która zablokowała setki tysięcy kont.

'

Instagram podzielił dzisiaj ludzi na trzy kategorie: tych których awaria nie dotyczy i nie interesuje, tych którzy nagle odkryli, że ich konto nie istnieje i nie wiedzą co robić oraz tych, z branży dla dorosłych, którzy założyli nowy backup, a stary zamienili na główne konto, zanim dowiedzieli się co się dzieje.

Jeżeli nie wrzuciliście ostatnio czegoś co zdecydowanie naraziło was na utratę konta, to tym razem wam się upiekło i jedynie należycie do użytkowników, których konta zablokowała dzisiejsza awaria Instagrama.

Instagram oficjalnie potwierdził, że ma obecnie problemy z funkcjonowaniem ich serwisu. Nie podali jednak żadnej informacji na temat tego, kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu.

Na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak cierpliwie poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.