LoveDrop zdobywa nagrodę XBIZ dla marki roku w kategorii pudełek subskrypcyjnych

LoveDrop, figlarny serwis subskrypcyjny dla par, został wyróżniony za doskonałość w branży nagrodą 2022 XBIZ Award w kategorii Marka Pudełek Subskrypcyjnych Roku, a Eve Laurence dziękuje wszystkim tym, którzy pomogli jej w osiągnięciu sukcesu.

'

LoveDrop jest wiodącą marką w branży pudełek subskrypcyjnych, specjalizując się w spersonalizowanej dyskretnej dostawie wysokiej jakości produktów dla dorosłych, które zaspokajają potrzeby wszystkich płci. Firma rozszerza swój zasięg do klientów na całym świecie i oferuje kilka rodzajów pudełek po to, aby dopasować się do oczekiwań różnych klientów.

Prezes i właścicielka LoveDrop, Eve Laurence, nie kryje swojego szczęścia związanego z otrzymaniem nagrody oraz okazuje wdzięczność wszystkim osobom, które pomagały jej dotrzeć do miejsca w którym teraz się znajduje:

„Wow, nawet nie wiem, co powiedzieć! Jestem tak niesamowicie zaszczycona tą nagrodą XBIZ. Chciałabym podziękować producentom i dystrybutorom z branży, których relacje i łańcuchy dostaw sprawiają, że sukces jest możliwy. Razem, jako zespół, poradziliśmy sobie z osobistymi stratami i pandemią, przenieśliśmy prawdziwą wagę i wyprzedaliśmy zapasy – każde pudełko. Dziękuję, Allie i Paul” – powiedziała Eve Laurence.

„Chad, dziękuję Ci za to, że byłeś pierwszym kolegą z branży, który pogratulował mi Groupona i za Twoje słowa otuchy, kiedy byłam bezdomna i pakowałam zamówienia z tyłu mojego Chevy Traxa. Dziękuję Kim, która godzinami rozmawiała ze mną przez telefon, kiedy płakałam, że mi się nie uda, a potem pakowała setki pudeł na mrozie z mojego magazynu. Jesteście jedyni w swoim rodzaju.”

„Dziękuję Sandrze za powitanie mnie w Woodhull Fam i wprowadzenie mnie do tak wielu niesamowitych ludzi. Dziękuję AceInTheHole i Niesamowitej Makeupandsin. Specjalne podziękowania dla Hedonish za Waszą pracę. I oczywiście DirtyLola, dziękuję za to, że zawsze mnie wspierałaś i za to, że byłaś moją pierwszą Edukatorką na medal. Jestem Ci bardzo wdzięczna.”

„Dziękuję Annie Hodder-Shipp i jej zespołowi edukatorów związanych z EDSE, bez których nie miałabym dostępu do edukacji seksualnej, która pozwoliłaby mi przezwyciężyć traumę i zdobyć certyfikat edukatora seksualnego. Jestem wdzięczna Char za to, że zawsze we mnie wierzyła, a Brianowi Grossowi i wszystkim w BSG PR za wspieranie mnie w realizacji moich celów od samego początku”.

„I wreszcie, dziękuję naszym klientom i subskrybentom. Bez Was bylibyśmy niczym. To Wy sprawiacie, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Bez Was nie bylibyśmy w stanie przyjąć tej nagrody. I oczywiście, jestem bardzo wdzięczna XBIZ za wyróżnienie LoveDrop.”

„Nadal uważam się za debiutanta w branży. Popełniam błędy i ciągle się uczę. Ta nagroda motywuje mnie do podniesienia poprzeczki i popchnięcia moich pudełek subskrypcyjnych dalej, niż zostało to zrobione do tej pory.”

„Mam pasję do tej niszy biznesowej. Jest to mój powód, dla którego wstaję rano z łóżka. Z niecierpliwością czekam na nawiązanie nowych relacji branżowych i rozszerzenie zasięgu nowych i unikalnych produktów bezpośrednio do drzwi konsumentów.”

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź love-drop.com i śledź na Twitterze LoveDrop oraz Eve Laurence.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.