LiveUnicorns wydało list otwarty w sprawie wsparcia dla Ukrainy

LiveUnicorns, pierwsza na świecie platforma ekskluzywnych treści na żywo oparta na subskrypcji, opublikowało list otwarty w sprawie ukraińskiej pomocy humanitarnej. Platforma przekaże 10% swoich dochodów oraz zaoferuje przeniesienie ukraińskich wykonawców oraz ich rodzin do bezpiecznych miejsc.

'

LiveUnicorns wystosowało niedawno list otwarty w sprawie ukraińskiej pomocy humanitarnej. Poniżej znajduje się ich oświadczenie i planowane działania:

Nasze serca kierują się ku wszystkim, których dotknęła obecna sytuacja na Ukrainie i wynikający z niej kryzys humanitarny. Miliony ludzi są zmuszone do opuszczenia swoich domów i muszą przenieść się poza granice swojego kraju, w tym wielu z naszej branży.

LiveUnicorns chce nie tylko zebrać pieniądze na pomoc humanitarną dla ukraińskich uchodźców, ale także pomóc w znalezieniu pracy dla wykonawców, którzy są zmuszeni do opuszczenia kraju.

Mając to na uwadze, w marcu LiveUnicorns przekaże 10% całego dochodu z naszej strony na rzecz ukraińskich uchodźców za pośrednictwem różnych organizacji charytatywnych i pozarządowych (NGO).

LiveUnicorns będzie również pracować nad przeniesieniem ukraińskich artystów i ich rodzin do miejsc, w których będą mogli pozostać przez okres do jednego tygodnia. Naszym celem jest bezpośrednia rezerwacja noclegów do 30 pokoi w wielu miastach i lokalizacjach w krajach bezpiecznej przystani wokół granicy z Ukrainą.

Będziemy też nadal szukać możliwości współpracy z innymi organizacjami, aby pomóc w zbieraniu funduszy na pomoc dla osób świadczących usługi seksualne, prowadzących pokazy na żywo i innych ludzi z tej branży po obu stronach, których dotyka obecny kryzys humanitarny.

I wreszcie, kilku naszych pracowników wykonawczych zobowiązało się do przekazania swoich wynagrodzeń na rzecz pomocy humanitarnej.

To dopiero początek naszych planowanych działań, aby zrobić, co w naszej mocy w tym trudnym, łamiącym serce, czasie kryzysu.

Jeśli jesteś w okolicy i potrzebujesz wsparcia, napisz do nas na adres help@liveunicorns.com.

Więcej informacji na temat LiveUnicorns uzyskać można na stronie liveunicorns.com oraz na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.