JustFor.fans wyróżnia najlepsze modelki i studia platformy z 2022 roku

JustFor.fans gratuluje swoim najpopularniejszym twórcom treści dla dorosłych sukcesów w ciągu ostatniego roku z oficjalnym wyróżnieniem najlepszych wykonawców, studiów i profesjonalistów z 2022 roku na uznanej platformie społecznościowej premium.

'

Założyciel JustFor.fans, Dominic Ford, ogłosił na Twitterze listę 15 najlepszych, Mężczyzn Cis, Kobiet Cis, Mężczyzn Trans, Kobiet Trans i Nie-Binarnych wykonawców, a także studia i fotografów, które stworzyły największy szum, wygenerowały najwięcej wypłat i zdobyły największy przyrost fanów w zeszłym roku na platformie.

W czołówce rankingu znalazły się takie talenty jak:

Natomiast wszyscy wyróżnieni wykonawcy, studia i fotografowie to:

“JFF z dumą ogłasza naszych najlepszych 15 wykonawców i studia z 2022 roku i chcemy podziękować wszystkim cenionym twórcom na stronie, którzy tak ciężko pracują, aby wygenerować sukces i stworzyć tak niesamowite możliwości dla siebie poprzez naszą usługę“ – powiedział Ford.

W ciągu mniej niż pięciu lat, JustFor.fans stało się społecznością, która mieści różnorodnych twórców – modelki, modeli, studia, agentów, fotografów i partnerów – która dostarcza unikalną pożądaną możliwość generowania do 85% przychodów z wypłat za pomocą bogatego menu wideo, możliwości pokazów na żywo, sekstingu i pokazów jeden na jeden, a także płatnych wydarzeń dla fanów.

Aby dowiedzieć się więcej o JustFor.fans, odwiedźcie JustFor.fans i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.