JustFor.fans wprowadza spersonalizowane playlisty dla filmów

JustFor.fans, platforma społecznościowa klasy premium dla modelek i ich największych fanów, ogłasza wprowadzenie nowej funkcji list odtwarzania dla treści wideo.

 

Nowa spersonalizowana funkcja oferuje zarówno twórcom, jak i subskrybentom możliwość stworzenia własnej kolekcji playlist. Ma to na celu ułatwienie poszukiwania podobnych treści oraz rozszerzenie organicznego odkrywania nowych treści. Nowa funkcjonalność pozwala na tworzenie playlist, zmieniania kolejności filmów, edytowania, grupowania i łączenia ze sobą. Wszystko po to, aby zaoferować jeszcze lepsze doświadczenie online.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaprezentować Playlisty na platformie JustFor.fans, gdzie modele i fani mogą tworzyć listy wideo, które grupują się, aby wzmocnić ich wspólne relacje w czasie rzeczywistym”, powiedział założyciel JFF Dominic Ford.

Użytkownicy mogą łatwo dodawać i tworzyć nowe grupy wideo, klikając ’Playlist’ pod postem. Po utworzeniu listy, pojawi się ona pod nowym linkiem o nazwie 'Playlist’ w profilach modeli i będzie można ją zobaczyć w trybie pełnego wideo lub podglądu, w zależności od statusu subskrypcji. Playlisty mogą być publiczne (każdy przeglądający stronę może je zobaczyć) lub prywatne (tylko użytkownicy mogą je zobaczyć na swojej stronie).

JustFor.fans to wiodąca internetowa społeczność i platforma do publikacji własnych treści, która angażuje modelki i modeli oraz ich fanów w prywatnym i bezpiecznym otoczeniu. Uruchomiony w 2018 roku przez cenionego przedsiębiorcę Dominica Forda, JustFor.fans został ukształtowany z ideą zaoferowania platformy, na której twórcy mają możliwość sprawowania pełnej kontroli nad własnymi pracami artystycznymi i występami jako producenci i dystrybutorzy własnego kontentu.

Aby przetestować i dowiedzieć się więcej na temat nowej funkcji, dołącz do JustFor.fans i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.