JustFor.fans świętuje zdobycie nagrody XBIZ dla Platformy/Strony Dla Twórców Roku

JustFor.fans, platforma społecznościowa dla dorosłych, obsługująca wysokiej jakości niezależnych twórców treści i ich fanów, została uhonorowana nagrodą XBIZ w kategorii Platforma/Strona Dla Twórców Roku.

'

Założyciel JustFor.fans Dominic Ford, który był osobiście na ceremonii nagród XBIZ, aby zarówno zaprezentować zwycięskie trofeum, jak i również zaakceptować swoją firmę jako zwycięzcę, wyszedł na scenę, mówiąc: “Wow, dziękuję wam tak bardzo! Mam niesamowity zespół, który sprawia, że JustFor.fans jest tym, czym jest. Jesteśmy w 100% obsadzeni przez pracowników seksualnych, każdy w naszym zespole obsługi klienta jest modelem na stronie.“

“Budzę się z niepokojem każdego dnia z ustawami uchwalanymi przeciwko nam i szalonym Twitterem. Są to okropne rzeczy, ale moim jedynym ukojeniem jest to, że są ludzie mądrzejsi ode mnie, którzy są w tym pokoju, którzy myślą o tych problemach i są ludzie tacy jak Moe i Alec [Helmy], którzy zbierają nas wszystkich razem w pokoju, aby je rozwiązać, więc bardzo was wszystkich doceniam!“.

Różnorodni twórcy – modelki, studia, agenci czy fotografowie – są witani w integracyjnej społeczności JustFor.Fans. Platforma oferuje szerokie możliwości generowania do 85% przychodów z wypłat za pomocą specjalnych menu wideo, opcji livestreamingu / sextingu i pokazów na żywo jeden na jeden z kamerą, a także wydarzeń płatnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat JFF, odwiedźcie JustFor.fans i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.