JustFor.fans Sex Workers Project do ich programu charytatywnego

JustFor.fans ma przyjemność ogłosić dodanie Urban Justice Center/Sex Workers Project do swojego programu charytatywnego wspierającego organizacje dla dorosłych.

Sex Workers Project należący do Urban Justice Center jest amerykańską organizacją pozarządową, która broni praw człowieka pracowników seksualnych, destygmatyzując i dekryminalizując osoby zajmujące się pracą seksualną poprzez bezpłatne usługi prawne, edukację, badania i rzecznictwo. Organizacja, która od 21 lat świadczy usługi i działa na rzecz pracowników seksualnych, dąży do stworzenia świata wyzwolonego seksualnie, w którym wszyscy pracownicy mają autonomię i siłę, aby w pełni korzystać ze swoich praw człowieka.

„Jesteśmy głęboko wdzięczni, że zostaliśmy włączeni do programu charytatywnego JustFor.fans. Jest to dla nas szczególnie znaczące partnerstwo, ponieważ jest to przykład wspierania przez pracowników seksualnych naszych własnych ruchów na rzecz praw człowieka” – powiedział RJ Thompson-Rodriguez, pracownik seksualny, prawnik zajmujący się prawami człowieka i dyrektor zarządzający Sex Workers Project w Urban Justice Center.

„Kiedy pracownicy seksualni są osobiście zainwestowani w naszą walkę o prawa człowieka, widzimy lepsze wyniki, które poprawiają nasze życie. Wsparcie JustFor.fans dla pracowników seksualnych na ich platformie oraz dla organizacji praw człowieka takich jak nasza, które bronią, chronią i promują prawa człowieka do godnej pracy, wolności seksualnej, wolności słowa i autonomii cielesnej, jest wzorem dla innych firm, aby były z pracownikami i dla pracowników, w tym pracowników seksualnych.”

Program charytatywny JustFor.fans zebrał do tej pory ponad 130 000$ w darowiznach, które służą wsparciu różnorodnych organizacji non-profit, podkreślających rzecznictwo i zaangażowanie w swoich społecznościach, aby kultywować znaczące zmiany, stabilność i zrównoważony rozwój.

Aby dowiedzieć się więcej o JustFor.fans i jego programie charytatywnym, odwiedźcie JustFor.fans i śledźcie na Twitterze @JustForFansSite.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.