JustFor.fans ogłasza 'Konkurs na najlepszy pokój’ z zabawkami Lovense dla zwycięzców

JustFor.fans, platforma treści dla dorosłych i rynek cyfrowy dla modeli i twórców z branży dla dorosłych, rozpoczyna inauguracyjny 'Best Cam Room Contest’, w którym można wygrać produkty Lovense.

Redarena.pl

Aby pokazać fanom, jak wygląda przestrzeń w której pracują ich ulubione modelki i modele, JustFor.Fans przygotował specjalny konkurs dla twórców korzystających z ich platformy. Konkurs przesnaczony jest dla twórców korzystających z platformy, a zwycięzcy otrzymają zestawy Lovesense, w skład których wchodzi wibrująca różdżka Domi 2 oraz wibrujący korek analny Hush 2.

„Rozdajemy dwa pakiety dwóch wysokiej jakości silikonowych seks-zabawek Lovense – sterowany przez aplikację mały masażer Domi 2 i zdalnie sterowany wibrujący orek analny Hush 2 – które JustFor.fans bezbłędnie zintegrowało z naszym systemem czatu na żywo, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownika” – powiedziała Alice Skary, dyrektor ds. Obsługi klienta i Modeli w JFF.

„Zarówno fani, jak i wykonawcy docenią to interaktywne doświadczenie na naszych kamerkach na żywo… ponieważ widzowie mogą dawać napiwki, a napiwki kontrolują wibracje, posiadanie tych produktów Lovense jest szczególnie świetne do budowania zaangażowania podczas pokazów na kamerkach i może stworzyć prawdziwy szał napiwków”.

Aby wziąć udział w konkursie, wykonawcy JustFor.fans muszą jedynie zrobić zdjęcie swojego pięknie urządzonego pokoju lub studia, wejść i przesłać zgłoszenie na stronie JustFor.fans/contestsubmit i zaprosić fanów do głosowania, począwszy od wtorku, 6 września.

Obok zwycięzcy wybrangeo przez fanów poprzez głosowanie, Dyrektorzy JustFor.fans wybiorą również swojego zwycięzcę. Nagrody powędrują do obu posiadaczy najciekawszych pokoi.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź JustFor.fans i śledź ich na Twitterze.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.