JustFor.fans zorganizowało huczne obchody swojej czwartej rocznicy w Los Angeles

W miniony weekend, JustFor.fans (JFF) hucznie obchodziło czwarty rok sukcesów platformy społecznościowej dla dorosłych, służącej najbardziej pożądanym w branży twórcom treści.

'

Założyciel firmy Dominic Ford, którego szalenie popularna platforma społecznościowa dla dorosłych zazwyczaj organizuje swoje niesławne rocznicowe imprezy w Las Vegas, zdecydował się w tym roku na zorganizowanie „mini imprezy” w innym miejscu ze względu na ścisłe ograniczenia Covid. Jednak już obiecuje powrót do miasta grzechu w 2023 roku.

„Od początku JustFor.fans było bezpieczną przestrzenią dla osób świadczących usługi seksualne, które mogły zarabiać na życie bez obawy, że ich konta zostaną im nagle odebrane” – powiedział Ford. „Wkraczając w czwarty rok działalności, to przesłanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ widzimy, że platformy, które nigdy nie były częścią naszej branży, zaczynają się od niej odsuwać, pozostawiając osoby świadczące usługi seksualne bez głównego źródła dochodów.”

„Nasza strona jest dla wszystkich: cis/trans/mężczyzn/kobiet/niepłciowych/gejów i mamy udokumentowane osiągnięcia. Mam nadzieję, że w tym roku ludzie zrozumieją, że JFF wspierał ich od pierwszego dnia i zdecydują się uczynić go swoją główną platformą.”

Setki fanów zebrały się w luksusowym ośrodku w Puerto Vallarta, aby spotkać się z 40 modelkami JFF na świeżym powietrzu, wokół basenu, w którym nie można nosić ubrań. „Nasza impreza okazała się ogromnym sukcesem i planujemy uczynić z niej coroczne wydarzenie obok naszych uroczystości w Las Vegas i seminariów branżowych, aby podwoić zabawę i utrzymać świętowanie tak długo, jak tylko będziemy mogli!”.

Aby dowiedzieć się więcej o JustFor.fans, dołącz do nich na JustFor.fans i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.