JOI.CITY wirtualne miasto dla miłośników erotyki

JOI.CITY ogłosiło uruchomienie nowej platformy opartej na blockchainie, która ma zaoferować użytkownikom zupełnie nowy rodzaj interakcji z twórcami treści erotycznych. Wirtualne miasto jest już otwarte dla zwiedzających.

ILoveBlackGirls

Jak określają twórcy, JOY.CITY jest pierwszą platformą – w ustanowieniu zupełnie nowego i ekscytującego sposobu dla wykonawców na zarabianie na swoich treściach.

Wirtualne miasto rozpusty

Metaświat erotyki” jak nazywają go twórcy, jest stale rozwijającym się wirtualnym miastem, które można odkrywać za pomocą własnego anonimowego awatara. Wygląd postaci, którą przemierza się miasto rozpusty, można dopasować do własnych upodobań, a nawet zakupić dodatkowe ubrania czy akcesoria.

Pomimo, iż JOY.CITY jest przystosowane do VR, nie jest one niezbędne, ponieważ wirtualny świat oparty jest na technologii XR (rozszerzona rzeczywistość). Aby dołączyć do wirtualnej społeczności, wystarczy połączyć się za pomocą przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu.

JOY.CITY oferować ma takie atrakcje jak wirtualne wydarzenia, pokoje z pokazami na żywo, gry dla dorosłych, wirtualny sklep z ubraniami i meblami. Na chwilę obecną w mieście można znaleźć między innymi: The Red Velvet – Intymny, interaktywny pokój dla miłośników BDSM, Sugar Bar – miejsce spotkań z barmanami na żywo, dorosłymi wykonawcami i występami muzycznymi, Arcade Erotica – seksualny raj dla graczy czy wirtualne kino pornograficzne.

Wejście do salonu gier

Nowa platforma dla twórców treści erotycznych

Metaświat erotyki, skierowany jest również do twórców treści erotycznych. Oferuje on możliwość sprzedawania własnych treści cyfrowych osobom odwiedzającym miasto. Dodatkowo, za pośrednictwem JOI.CITY NFT Marketplace istnieje możliwość prezentowania, handlowania oraz wystawiania na aukcjach własnych materiałów.

Oprócz tradycyjnych treści jakie publikują wykonawcy, takich jak zdjęcia czy filmy, JOI oferuje swoim partnerom możliwość stworzenia wysokiej jakości hologramów 3D. Tak stworzone hologramy będzie można dowolnie oglądać z każdej strony i zaoferują one wykonawcom, stworzenie zupełnie nowych treści, których ich fani nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Ciekawostką jest również to, że w mieście będzie można kupić własny lokal z takimi funkcjami jak e-commerce, wiadomościami dla odwiedzających, prezentacją swoich produktów i treści czy wcześniej wspomnianymi hologramami przedstawiającymi pikantne występy.

Czyżby gigant sextech – Kiiroo, planował otworzyć własny sklep w mieście?

JOI.CITY wystartowało z wybraną grupą twórców i zaprasza do współpracy wszystkich uznanych wykonawców, którzy chcą zarabiać w metaświecie na swoich treściach erotycznych.

Więcej informacji na temat platformy oraz tego jak zostać partnerem, można uzyskać kontaktując się z Johnem „JohnnyX” Xavierem pod adresem johnnyx@joixr.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.