Ivan z Alt Erotic wprowadza nowy filtr do twarzy 'Rosyjski Król Wikingów’

Ivan, enigmatyczny dyrektor generalny/kreatywny wytatuowanej i obkolczykowanej marki filmów dla dorosłych Alt Erotic, z dumą ogłasza wprowadzenie swojego własnego spersonalizowanego filtra twarzy na Instagram i Facebooka, ’Rosyjski Król Wikingów’.

'

Ivan jest (nie)sławny dzięki swoim rogatym czapkom z futra Wikingów, które nosi na imprezach branżowych – co regularnie przyciąga uwagę mediów głównego nurtu. Dlatego jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądalibyście jako Rosjanin, Wiking lub Król, albo jesteście fanami Ivana i chcielibyście wyglądać tak jak on, Ivan spieszy wam na pomoc.

Stworzony przez @drippininkpopupshop na Instagramie i @hiphopblingtv, ten wyjątkowo oryginalny nowy filtr natychmiast przekształca użytkowników w nieokiełznanego, bajecznie zdziczałego Rosyjskiego Króla Wikingów.

„Zawsze wychodząc poza schematy, starałem się dopasować mój styl tworzenia za pomocą aparatu do sposobu, w jaki reprezentuję moją markę wobec społeczeństwa” – mówi Ivan o swojej niestandardowej kreacji. „Dlatego właśnie stworzyłem markę Russian Viking King. Jestem rosyjskim Królem Wikingów, a teraz każdy może mieć wspaniałą brodę, futrzaną czapkę z rogami i niestandardowe ozdoby RVK przewieszone przez szyję!”.

Ivan, który w następnej kolejności planuje wykonać spersonalizowane filtry twarzy swojego zespołu Alt Erotic dla fanów, pierwotnie stworzył postać i wygląd Króla Slivana na potrzeby swojego wielokrotnie nagradzanego filmu ’Viking Girls Gone Horny’.

Aby stać się Rosyjskim Królem Wikingów, wejdź na stronę ‘Efekty Kamery’ na Facebooku i stronę ‘Stories’ na Instagramie i wyszukaj Rosyjskiego Króla Wikingów, aby stać się swoim własnym legendarnym Reżyserem Porno, tak jak Ivan!

Więcej na temat Ivana dowiecie się śledząc go na Twitterze i Instagramie oraz słuchając podcastu KingSlivan.com.

Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat Alt Erotic odwiedźcie stronę AltErotic.com i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.