Fuzzy Peach Productions pojawia się w NightMoves Magazine

Fuzzy Peach Productions zostało zaprezentowane przez Moutasema Seyama w najnowszym wydaniu NightMoves Magazine. Seyam recenzował już w przeszłości prace właściciela studia, Jaysona Knighta i podczas wywiadu obaj nie tracą czasu na nieformalne rozmowy.

Mo opisuje Fuzzy Peach Productions jako „jednego z bardziej znanych niezależnych producentów treści na środkowej Florydzie”, po czym w krótkim, zabawnym spocie rozmawiają o ambasadorach marki, brandingu i logo, sprzedaży strumieniowej i nie tylko.

Mo namawia Jaysona do rozmowy na temat powrotu DVD w dobie streamingu i subskrypcji, co skłania utalentowanego twórcę do przyznania, że woli, jak było dawniej i nie miałby nic przeciwko temu, żeby jego prace wróciły na płyty.

„Osobiście uwielbiam płyty DVD” – powiedział Jayson. „W ten sposób kupuję całą swoją zawartość. Lubię coś namacalnego, co mogę trzymać w ręku, więc tak, w przyszłości powrót do DVD byłby świetny”.

Pełny tekst można przeczytać w kwietniowym wydaniu magazynu, dostępnym tutaj.

W zeszłym tygodniu Fuzzy Peach Productions opublikowało najnowszą scenę Sugar Baby Dairies, w której występuje piękna brunetka Bailey Base. Zobacz jej scenę już teraz na fuzzypeachproductions.com lub clips4sale.com.

Fani mogą podziwiać wszystkie prace Jaysona na ManyVids oraz na Clips4Sale.

Śledźcie Fuzzy Peach Productions na Twitterze pod adresem @FuzzyPeachProd i na Instagramie pod adresem @Fuzzy_Peach_Productions. Jaysona Knighta można śledzić na Twitterze pod adresem @JaysonKnightXXX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.