Eye of Love kampanią #LOVEONTHERUN chce szerzyć miłość i światło po mrokach pandemii

Marka Eye of Love, zajmująca się produkcją perfum z dodatkiem feromonów, w ramach kampanii #LOVEONTHERUN postanowiła zebrać cyfrowe notatki od ludzi z całego świata w celu zjednoczenia i szerzenia miłości. Wraz z każdą notatką, Eye of Love zbierało 5$ darowizny na rzecz organizacji To Write Love On Her Arms.

'

Kampania #LOVEONTHERUN

Eye of Love, zgodnie ze swoją ideą szerzenia miłości, postanowił zorganizować szczególną akcję – Postanowiliśmy rozpocząć kampanię #LOVEONTHERUN, aby szerzyć miłość i światło po mrokach pandemii. Chcieliśmy zrobić coś, co pozwoli nam dać coś od siebie i zjednoczyć ludzi – powiedział Jacqui Rubinoff, Vice Prezydent Eye of Love.

Firma zebrała od ludzi z całego świata, notatki zawierające różne pozytywne hasła. Wraz z każdą notatką, Eye of Love zbierało również 5$ na rzecz organizacji non-profit To Write Love On Her Arms, której celem jest dawanie nadziei i szukanie pomocy dla osób zmagających się z depresją, uzależnieniem, samookaleczeniem i próbami samobójczymi.

Będę szerzyć miłość poprzez…

Nie wszystko można przekazać słowami

Jednak to nie wszystko, Eye of Love podobnie jak ich produkty, postanowiło sięgnąć głębiej w stronę duszy i wyrazić to, czego nie można opisać słowami za pomocą sztuki. Dlatego też firma nawiązała współpracę ze znanym fotografem Brendanem Northem w celu stworzenia serii artystycznych fotografii – Wybraliśmy sztukę jako medium, ponieważ chcieliśmy promować wyrażanie siebie i sprawić, by ludzie stali się częścią czegoś większego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Brendanem North, ponieważ jest on niezwykle utalentowany, a jego prace niosą potężne przesłanie, co właśnie chcieliśmy osiągnąć – tłumaczy Jacqui Rubinoff.

Brendan North jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych fotografów na świecie. Jego unikalne prace oraz aktywna obecność w mediach społecznościowych sprawiła, że jego twórczość śledzi ponad milion osób na Instagramie i YouTube. Brendan posiada charakterystyczny styl, który nie tylko pozwala inaczej spojrzeć na świat dookoła nas, ale również sprawia, że zastanawiamy się nad problemami, które dotyczą całego społeczeństwa.

Fotograf wykorzystał jako inspirację notatki przesłane w ramach kampanii #LOVEONTHERUN do stworzenia trzech fotografii artystycznych. Wszystkie trzy prace dostępne są w sprzedaży i w zależności od rozmiaru kosztują 100$ i 200$. Wpływy ze sprzedaży prac artysty, również zostaną przekazane bezpośrednio do organizacji To Write Love On Her Arms.

– Poprzez moje obrazy staram się przekazać odbiorcy uczucia i emocje. Moje słowa i fotografie łączą się, aby stworzyć płótno dla ludzkiego doświadczenia. A jednym z najbardziej ludzkich doświadczeń jest codzienna walka ze zdrowiem psychicznym i miłością do samego siebie, którą tak wielu z nas toczy – Pisze Brendan North na stronie.

Jedna z forografii Northa wykonana w ramach kampanii #LOVEONTHERUN

Zapach miłości

Eye of Love jest to rodzinna firma, której misją jest szerzenie miłości na całym świecie. W tym celu tworzą perfumy z dodatkiem feromonów, które pomagają w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi. Szczególnie w obecnych pandemicznych czasach, kiedy dużo trudniej jest nawiązywać nowe znajomości. Nie tylko większość czasu spędzamy teraz teraz online, ale także kiedy już wychodzimy za zewnątrz, stronimy od innych osób i zachowujemy dystans społeczny.

– W obecnych pandemicznych czasach, niezależnie od tego, czy walczysz o zwiększenie intymności w domu, czy próbujesz wrócić na scenę randkową, feromony mogą dać Ci tę dodatkową przewagę – Powiedział Rubinoff.

Bogaty wybór perfum, zaprojektowanych przez Eye of Love, zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i osób LGBT pomaga zwiększyć pewność siebie oraz swoją atrakcyjność, dzięki subtelnym sygnałom jakie przekazują feromony drugiej osobie. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które po długotrwałej izolacji potrzebują dodatkowej pomocy w nawiązywaniu nowych relacji.

Więcej informacji na temat kampanii #LOVEONTHERUN znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.