Dzisiaj nastąpi premiera tokena $TIP od SugarBounce

SugarBounce, firma która za cel obrała sobie zrewolucjonizowanie całego rynku dla dorosłych, ogłasza, że dzisiaj, na czterech różnych lunchpadach, nastąpiła premiera ich natywnego tokena $TIP.

Tought LoveX

Dziś jest dzień, na który wielu czekało – premiera tokena natywnego SugarBounce $TIP. Publiczna sprzedaż odbywa się dzisiaj na czterech launchpadach. Ignition o godzinie 12:00, Trustpad & NFTPad o godzinie 13:00, oraz Yellow Road o godzinie 14:00. Po IDO, $TIP będzie notowany na zdecentralizowanej giełdzie (DEX) PancakeSwap o 15:30.

W przeciwieństwie do innych projektów kryptowalutowych w świecie dla dorosłych, SugarBounce ma wsparcie Venture Capitalist’s dla swojego projektu, a oni mają swoje IDO na głównych launchpadach. W rezultacie, SugarBounce już zdążył zmienić postrzeganie tego, jak projekty dla dorosłych są wspierane i przedstawiane na rynku.

Ponadto, tokenomika SugarBounce jest całkowicie unikalna – ich token $TIP jest oparty na wynikach i będzie się kręcił wokół kamieni milowych, które osiągną na swojej platformie i liczby modeli, którzy wejdą na pokład. Emisja tokenów będzie z tym powiązana, a także będą oni odkupować i spalać tokeny z 25% zysków z ich platformy.

„Dziś jest bardzo ekscytujący dzień dla wszystkich w SugarBounce – rewolucjonizujemy przemysł dla dorosłych i sposób, w jaki kryptowaluty w przestrzeni dla dorosłych są wspierane i przedstawiane na rynku. Fakt, że mamy za sobą VC jest ogromny! A są to jedne z największych nazwisk w tej przestrzeni. Wiem, że $TIP zrobi wielką furorę” – komentuje założyciel/Prezes Navin Ray.

Dowiedz się więcej o SugarBounce, ich wielu platformach i o tym jak planują przejąć rozrywkę NSFW odwiedzając ich stronę pod adresem sugarbounce.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.