Dr Lori Beth Bisbey prowadzi pary w niezbadane seksualne podróże w nowym brytyjskim serialu telewizyjnym

Dr Lori Beth Bisbey, wiodący psycholog, trener seksu i intymności, autorka, edukatorka i osobowość medialna, zgłębia praktykę poligamii w nowym sześcioodcinkowym angielskim serialu telewizyjnym Open House: The Great Sex Experiment.

'

W Open House: The Great Sex Experiment Bisbey występuje w przełomowej „próbie społecznej„, która śledzi osiem monogamicznych par, które otwierają drzwi do otwartych związków podczas pobytu w luksusowym wiejskim zaciszu, prowadząc je przez serię osobistych – i bardzo emocjonalnych – wyzwań w przestrzeni terapeutycznej, aby przetestować pojęcie tego, co naprawdę oznacza „zaangażowanie„.

„Monogamiczne związki zawsze były akceptowaną normą, ale co by się stało, gdyby seksualnie ciekawe pary zdecydowały się zaprosić do swoich związków inną osobę lub osoby?” – powiedziała Bisbey. „Ta nowa seria oferuje spojrzenie na życie ludzi, którzy dokonują zmieniających życie wyborów seksualnych i poprzez terapię badają konsekwencje tych wyborów”.

Bisbey zauważył również, że niedawne badanie Channel 4/YouGov wykazało, że 20% dorosłych Brytyjczyków (w każdym wieku) jest zainteresowanych trójkątem; 22% osób poniżej 35 roku życia jest w otwartym związku lub jest otwartych na bycie w takim, a prawie 40% dorosłych (w każdym wieku) było zdradzanych.

„Moim zdaniem otwarcie swojego związku za obopólną zgodą może go uratować, a nie zaszkodzić… Jeśli tylko ludzie są w stanie być szczerzy i autentyczni oraz mają doskonałe umiejętności komunikacji i zarządzania emocjami, istnieje wiele opcji niemonogamicznych” kontynuuje Bisbey.

Znajdź i śledź Dr Lori Beth Bisbey na jej stronie DrLoriBethBisbey.com oraz Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.