CumRocket oficjalnie uruchamia rynek 18+ NFT

W piątek, 29 października, CumRocket, czyli ’kryptowalutowa wersja OnlyFans, oficjalnie uruchomi swój rynek NFT, dla twórców treści dla dorosłych, gotowych zanurzyć się w szybko rosnącym, miliardowym trendzie NFT.

Insane Coeds

CumRocket jest wschodzącą gwiazdą na arenie kryptowalut dla dorosłych dzięki uruchomieniu pierwszego na świecie rynku 18+ NFT i natywnej kryptowaluty, $CUMMIES. Założony w 2021 roku przez brytyjską inżynier oprogramowania Lidię Lane, CumRocket jest gotowy do przekształcenia sposobu, w jaki fani wchodzą w interakcję z ich ulubionymi twórcami treści dla dorosłych.

Rozpoczynając od specjalnej kolekcji o tematyce Halloween, innowacyjna marka rzuca światło na najgorętsze modelki, gwiazdy społeczne i influencerów – z których wielu jest szalenie popularnych na OnlyFans. Z łącznym zasięgiem ponad 7 milionów obserwujących, ta ekskluzywna seria sezonowa jest już na dobrej drodze, aby stać się jednym z największych, zbiorów NFT, w który zaangażowani są influencerzy.

Z informacji jakie podano, to nie będą zwykłe NFT: wiele modelek planuje dołączyć specjalne dodatki, takie jak randki przez Skype’a, osobiste filmy wideo i inne intymne dodatki – to duży krok w kierunku uczynienia doświadczenia NFT bardziej społecznym, co z kolei pomoże uczynić kryptowaluty i NFT bardziej mainstreamowymi.

„Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że przemysł porno nie może być już bardziej dziwaczny, CumRocket uderza w scenę”, mówi założycielka firmy, prezes Lidia Lane. Podczas gdy nazwa platformy nadaje się na dobry mem, CumRocket nie jest żartem – poważne plany są w toku, aby platforma uwodziła i zdominowała przemysł dla dorosłych.

Lidia Lane wyjaśnia, że celem CumRocket jest połączenie i ulepszenie platform OpenSea i OnlyFans, skupiając się w 100% na materiałach dla dorosłych, a marka jest już na dobrej drodze do wykreślenia udanej przyszłości, jako że wielu innych sprzedawców NFT zakazało pewnych treści dla dorosłych.

„Rynek CumRocket jest pierwszym krokiem do stania się platformą, gdzie fani mogą rozmawiać, dawać napiwki i subskrybować swoich ulubionych artystów”, mówi Lane. „To będzie ostateczne doświadczenie dla artystów NSFW i ich publiczności, zapewniając profesjonalną i niezawodną platformę dla nich, aby w pełni wykorzystać swoje talenty”.

CumRocket już wykuwa swoją własną, unikalną ścieżkę siejąc zamieszanie w branży, pracując w 100% z kryptowalutą i natywnym tokenem marki, CUMMIES, który omija stare problemy, takie jak:

  • Brak anonimowości
  • Ograniczenia płatności
  • Obciążenia zwrotne
  • Płatności minimalne.
  • Wysokie koszty

„Po tym jak ogłosiliśmy datę premiery, zobaczyliśmy natychmiastowy skok ceny CUMMIES, która obecnie znajduje się na poziomie 70M market cap i może pochwalić się ponad 137 tysiącami posiadaczy. Projekt ten jest na dobrej drodze do osiągnięcia pozycji top 100 tokenów na świecie, ponieważ CUMMIES osiągnął już 400M market cap w przeszłości bez żadnej platformy. W oparciu o obecne wiadomości, możemy zobaczyć obiecującą przyszłość dla CumRocket i jego tokena na tym nowym etapie.”

Z planami dodania wielu dróg dochodu dla modeli, takich jak streaming na żywo i usługi subskrypcyjne, CumRocket ma na celu konkurować z OnlyFans i ostatecznie przejąć przestrzeń NSFW (przemysł o wartości 100 miliardów dolarów i który wciąż rośnie).

CumRocket jest dumną firmą prowadzoną przez kobiety, z zarządem zrównoważonym pod względem płci, który z radością wita wszystkich (18+) na pokładzie jako modeli. Pomaga również to, że marka już przyciągnęła imponującą uwagę, takich osób jak na przykład Elon Musk i Bill Maher, a to tylko niektóre nazwiska.

Nowi użytkownicy CumRocket mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z usługi na CryptoBuyingTips.com, która oferuje pomocne instrukcje krok po kroku, aby dostać się do najbardziej ekscytującej gry kryptowalutowej tego roku. CumRocket ma na celu mistrzostwo, normalizację i demokratyzację tworzenia treści dla dorosłych dla wszystkich.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź CumRocket.io i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.