Chaturbate Games pozwola na granie w gry podczas pokazów na żywo

Coraz większa popularność platformy Twitch.tv pośród gwiazd produkcji dla dorosłych oraz problemy techniczne Plexstorm sprawiły, że jedna z najpopularniejszych platform streamingowych dla dorosłych na świecie, Chaturbate, postanowiło dać swoim twórcom możliwość grania w gry wideo podczas transmisji na żywo.

'

Jak wyjaśniło Chaturbate w swoim ogłoszeniu wprowadzającym Chaturbate Games (CB Games), „CB Games to platforma dla twórców gier i wydawców, którzy mogą przesyłać swoje gry, aby dać nadawcom Chaturbate pozwolenie na granie w ich gry podczas transmisji na żywo na Chaturbate.com”.

„Chaturbate jest podekscytowany wydaniem tej bardzo oczekiwanej funkcji i daniem nadawcom możliwości urozmaicenia ich programów” – powiedziała Shirley Lara, Dyrektor operacyjny Chaturbate. „Widzimy wielu entuzjastów gier wideo nadających na Chaturbate i cieszymy się, że możemy zapewnić im platformę do grania w ich ulubione gry. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie inne gry zostaną dodane.”

Twórcy gier wideo mogą dodawać swoje produkcje do specjalnej listy zatwierdzonych gier za pomocą dedykowanej strony dostępnej tutaj. Do tego Chaturbate zachęca swoich twórców, do kontaktu z autorami lub wydawcami ich ulubionych gier, których jeszcze nie ma na CB Games, w celu zachęcenia ich do założenia konta na CB Games i zgłoszenia swojej gry.

Jest to interesująca okazja dla twórców gier zawierających treści seksualne. Biorąc pod uwagę popularność Chaturbate, w ten sposób powstało dla nich nowe miejsce, w którym będą mogli promować swoje gry. Tak jak deweloperzy gier często namawiają różnych twórców na Twitch.tv, aby grali w ich gry w celu ich wypromowania, tak teraz twórcy gier erotycznych będą mogli podobną współpracę nawiązać z twórcami z Chaturbate.

Aby rozpocząć zabawę z dowolną z zatwierdzonych gier wideo, wystarczy, że osoba prowadząca transmisję na Chaturbate wejdzie w zakładkę ‘Gry’ i wybierze interesującą ją pozycję w którą będzie mogła zagrać podczas swojego pokazu. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby pobrać grę i za pomocą oprogramowania jak na przykład OBS, przesłać grę na swój kanał. Gra pojawi się wówczas zarówno na ekranie twórcy jak również w polu nadawania.

Krok Chaturbate w stronę gier wideo wydaje się mieć między innymi na celu zebranie byłych użytkowników Plexstorm, który od momentu powstania nieustannie cierpiał z powodu problemów technicznych i wydawał się być częściej wyłączony niż działający. Plexstorm reklamował się jako strona dla dorosłych graczy, gdzie mogli oni grać w dowolne gry, a jednocześnie robić na co tylko mieli ochotę przed kamerą. Obecnie Plexstorm jest ponownie wyłączony i możliwe, że już nigdy nie powróci. Dlatego też Chaturbate może stać się nowym domem dla twórców z tej platformy.

Co prawda na chwilę obecną Chaturbate Games nie wydaje się być popularną funkcją, ale możliwe że wraz z pojawieniem się nowych bardziej ambitnych i popularnych gier, coraz więcej twórców będzie korzystać z tej możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.