Brittany Wilson z Dungeon Store jest Gościem Programu Adult Site Broker Talk

W tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk jest Brittany Wilson z Dungeon Store, która opowiada o swoim rodzinnym sklepie z akcesoriami BDSM, ich produktach oraz jak zmieniło się podejście do BDSM w ostatnich latach.

'

Brittany Wilson pracuje dla The Dungeon Store, rodzinnego sklepu z produktami dla dorosłych który został założony przez jej Matkę. Brittany przeszła pełną ścieżkę kariery w rodzinnym biznesie, od podstawowych prac biurowych, poprzez prowadzenie mediów społecznościowych i tworzeniu nowych kampanii reklamowych, a obecnie jest twarzą firmy i często reprezentuje ją podczas wydarzeń w Stanach Zjednoczonych.

The Dungeon Store jest firmą prowadzoną przez kobiety, szczycącą się kolekcją sprzętu BDSM i zabawek kinky, w większości pozyskiwanych i tworzonych przez profesjonalistów z branży fetyszystycznej w Stanach Zjednoczonych.

Podczas rozmowy, Brittany przedstawia historię powstania sklepu, wyjaśnia dlaczego nie należy się obawiać produktów oferujących elektrostymulację czy opowiada na temat sztuki Shibari oraz z jakim rodzajem liny najlepiej jest rozpocząć swoją przygodę z węzłami.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Rozmawiając z Brittany dowiedziałem się wiele o rzemiośle i sztuce bycia w branży produktów dla dorosłych. Bardzo pouczające.”

Cała rozmowa z Brittany Wilson w Adult Site Broker Talk dostępna jest na stronie AdultSiteBrokertalk.com.

Więcej na temat The Dungeon Store dowiedzieć się można pod adresem thedungeonstore.com oraz na Twitterze i Instagramie.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.