BimboFans ulepsza swoją stronę

Popularność BimboFans cały czas rośnie skokowo, a miłośnicy wszystkiego, co plastikowe, przybywają na stronę ze względu na obszerną listę dostępnych twórców. Ledwie miesiąc od uruchomienia, platforma zdecydowała się zmienić i poprawić swój wygląd, aby lepiej służyć fanom i twórcom.

'

W ramach zobowiązania BimboFans wobec ich unikalnych twórców treści, strona ma na celu zawsze ulepszać i aktualizować swoją platformę. Co wyjaśnia, dlaczego zdecydowali się na modernizację zaledwie miesiąc po oficjalnym uruchomieniu. BimboFans nie boi się zmian i jeśli widzi możliwość poprawy doświadczenia fanów i modeli korzystających z ich platformy, to natychmiast wprowadza ją w życie.

Dzięki nowym funduszom przeznaczonym na ulepszenie i usprawnienie platformy, modernizacja pomaga poprawić obsługę i interfejs fanów oraz ułatwi znalezienie i czatowanie z ich ulubionymi twórcami. Wprowadzone zmiany również sprawiają, że przesyłanie i udostępnianie postów, filmów i zdjęć będzie łatwiejsze dla modelek.

„Od początku mówiliśmy, że jesteśmy zobowiązani do uczynienia tej platformy najlepszym miejscem online do oglądania i interakcji z Bimbami”, wyjaśnił przedstawiciel firmy. „To jest to, co robimy. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od twórców i fanów. Będziemy nadal dążyć do poprawy naszej platformy”.

BimboFans zintegrował darmowe, płatne i subskrypcyjne treści, eliminując potrzebę posiadania dwóch stron, aby zdobyć nowych klientów, do tego oferuje wiadomości premium, kolejki żądań treści i wiele, wiele więcej. Dostępna jest nawet specjalna wyszukiwarka, aby pomóc fanom znaleźć ich idealne plastikowe laski. Selekcja pozwalają fanom szukać według tego, co ich kręci: typu ciała, operacji plastycznych, kolczyków, tatuaży, paznokci i innych.

Przekonajcie się sami, dlaczego BimboFans zyskuje tak dużą popularność i odwiedźcie ich na bimbofans.com oraz śledźcie na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.