BimboFans odnotowuje skokowy wzrost przychodów i wypłaca premie twórcom

Odkąd oficjalnie otworzyli swoje drzwi dla klientów, wolna od cenzury platforma BimboFans doświadczyła ogromnego sukcesu. Z przychodami rosnącymi o 50% miesięcznie i liczbą członkó rosnącą z godziny na godzinę, dedykowany zespół robi nadgodziny, aby utrzymać fanów szczęśliwych.

'

Stworzona przez Alicię Amirę, królową bimbo, BimboFans to nowa platforma treści dla plastikowych lalek bimbo i ich kochających fanów, którzy wygląda na to, że naprawdę bardzo je kochają. Biorąc pod uwagę przytłaczające zainteresowanie platformą, trudno uwierzyć, że pierwsze wypłaty dla twórców miały miejsce w tym miesiącu. Do tego bonusowe wypłaty dla najlepiej radzących sobie bimb na stronie były miłą niespodzianką, która sprawiła, że twórcy również byli szczęśliwi. Według BimboFans, to wszystko jest częścią ich misji.

„To wspaniałe uczucie, gdy widzisz, jak twoja wizja wchodzi w życie” – powiedziała Alicia Amira. „Wreszcie jest miejsce dla plastików, gdzie mogą być wolne i kochane i nagradzane za to, kim są. A to jest dopiero początek!”

W ramach swojego zaangażowania w tych wspaniałych i wyjątkowych twórców treści, BimboFans nieustannie dąży do polepszania swojej platformy. Z nowymi funduszami, które idą na wzbogacanie i ulepszanie platformy, ich ostatni redesign pomógł poprawić UI fanów i ułatwił znalezienie i czatowanie z ulubionymi bimbami.

BimboFans zintegrowało darmowe, płatne i subskrypcyjne treści eliminując potrzebę posiadania dwóch stron, aby zdobyć nowych klientów, oraz oferuje wiadomości premium, prywatne kolejki żądań treści niestandardowych i wiele, wiele więcej. Platforma posiada nawet własną specjalną wyszukiwarkę, która pomaga fanom znaleźć ich idealne bimby. Selekcja pozwala fanom wyszukiwać, według tego, co ich kręci: typ ciała, operacje plastyczne, kolczyki, tatuaże, paznokcie i inne.

Przekonajcie się sami, dlaczego BimboFans zyskuje tak dużą popularność i odwiedźcie ich na bimbofans.com, oraz śledźcie na Twitterze i Instagramie.

Śledźcię założycielkę BimboFans Alicję Amirę na Twitterrze i Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.