BimboFans Alici Amiry jest już dostępne

Pojawiło się idealne miejsce dla fanów wspaniałych plastikowych kobiet. Alicia Amira z dumą ogłasza, że po udanej becie, jej platforma dla tak zwanych 'Bimbo’ – BimboFans jest teraz oficjalnie otwarta dla wszystkich.

Stworzona przez Alicię Amirę po tym, jak OnlyFans ogłosiło rok temu, że nie będzie już wspierać treści dla dorosłych, założycielka ruchu 'Bimbo’ poświęciła się stworzeniu miejsca, w którym wspaniałe plastikowe kobiety mogą być sobą. Modelki BimboFans mogą przychodzić na platformę wiedząc, że jest ona skoncentrowana tylko na treściach dla dorosłych i nie będzie angażować się w cenzurę i banowanie, które są powszechną praktyką w stosunku do gwiazd porno na innych platformach.

Na stronie znajdują się obecnie Alicia Amira, Amanda Lovelie, Angel Wings Waifu, Baby Girl Lune, Blondie Bennett, Courtney Taylor, Jesse Bunny, Megan Million, Nina Grace, No Angel, Paris Milan, Sad Bunny Peachy, Thelma Viking i wiele innych dziewczyn.

Modelki nie mogą się doczekać, aby podzielić się swoimi treściami na nowej stronie ze światem:

„Posiadanie strony tylko dla Bimbo jest spełnieniem marzeń. Nie ma żadnej strony poświęconej nam, Bimbom. Na innych stronach jesteśmy wrzucane do jednego worka z innymi. Ponieważ te strony nie rozumieją naszego stylu życia, zostajemy ocenzurowane”, wyjaśniła Blondie Bennett. „Alicia i BimboFans rozumieją, że jesteśmy czymś więcej niż tylko poddaniem się operacji plastycznej i przywdzianiem różowego koloru. To nie jest praca od 9 do 5. Alicia jest autentyczna i wie, że to nie tylko wygląd, ale sposób myślenia, osobowość i maniery! Właśnie dlatego dołączyłam do BimboFans, obie dzielimy tę samą wizję Bimbo. Poprzez posiadanie strony poświęconej nam, autentycznym Bimbom, mam nadzieję, że możemy edukować fanów, na czym polega bycie Bimbo. Ten rok oznacza mój 10 rok życia autentycznie jako Bimbo i jestem tak podekscytowana, aby podzielić się moją najlepszą treścią w historii na BimboFans!”.

Baby Girl Lune powiedziała „To takie ekscytujące być częścią strony pracującej z Bimbo, a nie przeciwko nim! Posiadanie większej wolności twórczej na wspierającej platformie jest wszystkim, czego mogłabym sobie życzyć!”.

„Jestem na BimboFans, aby pokazać mój postęp Bimbofikacji!” powiedziała No Angel. „Jestem tak podekscytowana moimi nadchodzącymi operacjami, którymi podzielę się z wami, wraz z gorącymi ekskluzywnymi treściami Bimbo. Jestem tak szczęśliwa, że Bimbo mają platformę tylko dla siebie! Bycie Bimbo to wyjątkowa rzecz”.

„Jestem tak podekscytowana, że mogę być częścią BimboFans!” powiedziała Sad Bunny Peaches. „To takie niesamowite, że mogę dzielić się treściami na stronie, gdzie im więcej plastiku tym lepiej!”.

„Kiedy Alicia zapytała mnie, czy chcę być częścią BimboFans, wiedziałam, że odpowiedź jest tylko jedna” – powiedziała Megan Million. „BimboFans to Bimbofikacja koncepcji platformy fanowskiej. Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych BimboFanów i poznać nowych przyjaciół Bimbo”.

„Jesteśmy Bimbo!”, powiedziała Paris Ziana. „Jesteśmy ekskluzywnymi wspaniałymi kobietami… ruchem. Jesteśmy dumne z naszego idealnego plastikowego wyglądu… Po prostu kocham to!”

BimboFans ma zintegrowane darmowe, płatne i subskrypcyjne treści, wiadomości premium, prywatne kolejki żądań treści i wiele więcej. Jest nawet niestandardowa wyszukiwarka, aby pomóc fanom znaleźć ich idealne Bimbo. Rozwijane selekcje pozwalają fanom na wyszukiwanie według tego, co ich kręci: typu ciała, operacji plastycznych, piercingu, tatuaży, paznokci i innych.

Odwiedź BimboFans.com i śledź ich na Instagramie i Twitterze, aby znaleźć najgorętsze lalki Bimbo na świecie.

Śledź Alicję Amirę na Twitterze i na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.