BaDoink Network nawiązuje współpracę z HereSphere VR Player

Uznane studio, BaDoink Studios ogłosiło dziś partnerstwo z najnowocześniejszym graczem rynku wirtualnej rzeczywistości, HereSphere w celu optymalizacji możliwości streamingu BaDoink i dostarczenia w pełni konfigurowalnego interfejsu i bardziej spersonalizowanych doświadczeń użytkownika.

'

Dzięki mocy wbudowanej przeglądarki Heresphere, użytkownicy mogą teraz po prostu zalogować się do swojej ulubionej witryny BaDoink Studios i natychmiast cieszyć się wciągającym doświadczeniem teatralnym, które oferuje im możliwość płynnego przeglądania i przesyłania strumieniowego katalogu filmów premium w VR.

“Pobieranie naszych scen VR w rozdzielczości 7K to świetny sposób na cieszenie się naszymi treściami, ale HereSphere oferuje szybszą, bardziej bezpośrednią drogę do doświadczenia VR, bez zapełniania miejsca na dysku twardym ciężkimi plikami. Jesteśmy podekscytowani współpracą z HereSphere, ponieważ kontynuuje ona dostarczanie najnowocześniejszych, dostosowanych do potrzeb rozwiązań w zakresie streamingu.“ Powiedział Lucas Elliot, dyrektor ds. treści VR.

HereSphere to eksperymentalna aplikacja, która przesuwa granice immersji VR. Ich nowa funkcja autofokusu pozwala użytkownikom selektywnie skupić się na elementach sceny za pomocą technologii śledzenia oczu, aby stworzyć bardziej kinową atmosferę. Stereoskopowe filmy VR są odbierane inaczej przez każdą osobę, jednak technologia HereSphere pozwala użytkownikom znaleźć odpowiednie dla nich ustawienia dzięki śledzeniu głowy na podstawie odległości i korekcji IPD.

Użytkownicy będą mieli również dostęp do zaawansowanego systemu tagowania plików ze znacznikiem czasu, co ułatwi im przechodzenie do ulubionych segmentów scen. Regulacja kolorów, ustawienia ramek kluczowych i zniekształcenia obiektywu są również dostępne, aby jeszcze bardziej spersonalizować doświadczenie użytkownika.

Dowiedzcie się więcej o BaDoink Studios, ich stronach z treściami premium i dlaczego są najpopularniejszym kanałem VR Pornhuba i zwycięzcą nagród AVN i XBIZ w kategorii Najlepszej Strony VR Roku na stronie badoinkvr.com oraz śledźcie ich na Twitterze, Instagramie i TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.