Argentyński rząd chce kupić 10 tysięcy drewnianych dild

W celu edukacji społeczeństwa i walce z szerzącymi się chorobami wenerycznymi, argentyński Minister Zdrowia ogłosił przetarg na zakup licznych narzędzi edukacyjnych. Pośród nich znajduje się również 10 tysięcy drewnianych członków.

'

Jak poinformowała gazeta ‘La Nació’ w odpowiedzi na szerzące się choroby weneryczne, w tym również HIV, wirusowe zapalenie płuc oraz gruźlicę w argentyńskim społeczeństwie, rząd postanowił zakupić narzędzia mające na celu edukację społeczeństwa. Cała inwestycja ma kosztować ponad poł miliona złotych (około 13 tysięcy argentyńskich pesos).

Pośród zakupionych przedmiotów ma znaleźć się między innymi 10 tysięcy dozowników prezerwatyw, które będą produkowane w taki sposób, aby można je było wieszać w budynkach użyteczności publicznej czy 10 tysięcy turkusowych walizek. Jednak największe poruszenie w argentyńskich mediach i na platformach społecznościowych wywołał punkt dotyczący 10 tysięcy drewnianych penisów.

Drewniane członki mają posłużyć edukacji w różnych ośrodkach publicznych. Jak można dowiedzieć się z treści przetargu, drewniane penisy muszą spełniać 2 warunki: Muszą mieć minimum 17 centymetrów długości oraz być dokładnie wypolerowane tak, aby były całkowicie gładkie.

Jednak, aby od razu przepędzić kosmate myśli należy dodać, że penisy nie muszą być pokryte bezpiecznym dla ciała lakierem. Oznacza to, że będą one służyć jedynie do celów demonstracyjnych, na przykład jak zakładać prezerwatywę, a nie do stymulacji ciała.

Podkreślono również, że cały zakupiony sprzęt nie będzie wydawany mieszkańcom Argentyny. Zamiast tego będzie on rozesłany w paczkach po 100 sztuk, po ośrodkach podstawowej opieki zdrowotnej, ośrodkach leczenia oraz wiejskich i miejskich placówkach medycznych w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.