AltErotic ocenia wystawę Golden State Tattoo Expo jako spektakularny sukces

Alt Erotic z dumą ogłasza, że jego pełne gwiazd stoisko na Golden State Tattoo Expo w Los Angeles, które odbyło się w miniony weekend, wywarło niezatarte wrażenie na fanach.

Prezes firmy, Ivan, potwierdził, że stoisko Alt Erotic, na którym pojawili się tacy wykonawcy jak Misha Montana, Evelin Ink, Joshua Gray (Duke Daybreak) oraz dyrektorzy firmy, Sascha Ink i Ivan, było jednym z najpopularniejszych na imprezie, a zdjęcia promocyjne zespołu na stronie Expo zdobyły najwięcej 'polubień’.

„Cała nasza ciężka praca opłaciła się, ponieważ zespół reprezentował naszą markę w najbardziej unikalny i wspaniały sposób!” powiedział Ivan. „Jestem niezwykle dumny z tego, co mała grupa ludzi może osiągnąć, kiedy wszyscy dążą do tego samego celu i są jednomyślni. Wspaniałe wspomnienia, historie i wizualizacje, które uchwyciliśmy, wkrótce udostępnimy całemu światu!”.

Evilyn Ink dodał, że „Golden State Tattoo Expo było totalnym sukcesem! Cieszyłam się ze spotkań z tatuażystami i klientami, którzy przechodzili obok naszego stoiska i doceniam miłość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy na Expo – wszyscy witali nas z otwartymi ramionami. Jestem super podekscytowana na przyszły rok!”

Ekipa AltErotic nie tylko chłonęła niezwykłe widoki i dźwięki trzydniowego wydarzenia, które zgromadziło setki artystów tatuażu i entuzjastów z całego świata, ale także nakręciła mnóstwo materiału filmowego, którym podzieli się z fanami na potrzeby nowej serii reality marki Twisted Crowd. „Uchwyciliśmy kilka zabawnych, szalonych i dramatycznych momentów!” powiedział Ivan.

„AltErotic udowodniło, że jesteśmy nie tylko siłą, z którą należy się liczyć w świecie porno, ale także jako odświeżający, szanowany, unikalny dodatek do społeczności tatuażu” – powiedział Dyrektor ds. marki i artysta AltErotic, Misha Montana. „Mamy dwóch niesamowitych artystów/performerów, którzy pracują niestrudzenie, aby poświęcić się swoim markom i zespołowi, i mieliśmy dużo zabawy spotykając się z fanami i wprowadzając ich do seksu i tatuażu jednocześnie”.

„To był zaszczyt być tam i nie mogę wystarczająco podziękować naszemu zespołowi i Golden State za zaproszenie nas. Już pracujemy nad następną konwencją i planujemy stać się bardziej obecni w społeczności.”

Podczas targów, AltErotic nawiązał kontakty z wieloma utalentowanymi artystami tatuażu i sklepami w celu przyszłej współpracy, jak również z innymi artystami z różnych dziedzin, jednocześnie generując duży szum jako jedyna firma dla dorosłych na Expo. „Ludzie byli zszokowani i zainteresowani, gdy zobaczyli i usłyszeli, co tak naprawdę robimy jako firma”, powiedział Ivan.

Performer i tatuażysta Joshua Gray „świetnie się bawiłem, na Golden State Tattoo Expo. Uwielbiam spotykać się z innymi artystami, jak również przedstawiać światu naszą wizję. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co czeka nas w przyszłości w AltErotic. Jeszcze raz dziękujemy Golden State za przyjęcie nas. Do zobaczenia w przyszłym roku!”

Aby dowiedzieć się więcej na temat AltErotic, odwiedź ich stronę internetową i śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.