Afgańska aktorka BDSM i aktywistka Yasmeena poprowadzi gościnnie #SexTalkTuesday

#SexTalkTuesday ogłosiło wczoraj wieczorem, że urodzona w Afganistanie aktorka BDSM i aktywistka na rzecz praw kobiet, Yasmeena, będzie gościem specjalnym, moderatorem piątej edycji czatu na Twitterze, podczas którego będzie dyskutować o wolności seksualnej.

Sex Talk Tuesday to zabawny i prowokacyjny czat na Twitterze, który odbywa się w nocy z wtorku na środę czasu polskiego. #SexTalkTuesday jest prowadzony i koordynowany przez Sssh.com. Podczas każdej sesji zaproszony moderator odpowiada na prowokujące pytania dużej i aktywnej grupy uczestników, którzy wysyłają setki tweetów podczas każdej edycji.

Podczas najbliższej edycji #SexTalkTuesday, gościem specjalnym będzie pasjonatka praw zwierząt, feminizmu i pracy seksualnej, Yasmeena. Aktorka, która wyemigrowała do Londynu w dzieciństwie, podczas amerykańskiej inwazji na Afganistan. Mimo to, Yasmeena wciąż jednak zmagała się z uciskiem religijnym – aż do momentu, gdy w wieku 19 lat opuściła dom i rozpoczęła swoją osobistą „rewolucję seksualną„.

W końcu zgłosiła się do firm producenckich i rozpoczęła własną działalność w zakresie tworzenia treści i występów przed kamerką internetową, „co pomogło mi nabrać pewności siebie” wyjaśnia Yasmeena.

„Doświadczenie Yasmeeny sprawia, że jej perspektywa jako dorosłej performerki jest wyjątkowa,” stwierdziła Angie Rowntree, założycielka Sssh.com i producentka #SexTalkTuesday „Słuchając jej historii i tego, jak radzi sobie z robieniem rzeczy, które niektórzy uznaliby za 'tabu’, naprawdę doceniasz wolność, którą zbyt łatwo można uznać za oczywistą”.

Więcej o Yasmeenie i dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze i Instagramie oraz subskrybując jej OnlyFans.

Natomiast więcej informacji na temat #SexTalkTuesday można uzyskać na stronie sextalktuesday.com oraz na Twitterze śledząc @SexTalkTuesday, @ssshforwomen oraz @AngieRowntree.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.