A Luv Media, debiutuje na Amazon Fire TV i wypuszcza nowy odcinek 'Luv 'N Laughs’

Alana Luv, przedsiębiorca, który zmienił się w gwiazdę dla dorosłych, z dumą ogłasza oficjalny debiut sieci streamingowej jej firmy, A Luv Media, na urządzeniach rozrywkowych Fire TV firmy Amazon.

'

Wcześniej dostępna na urządzeniach Roku i poprzez stronę internetową, cyfrowa sieć streamingowa A Luv Media zawiera gwiazdy dla dorosłych, komików, DJ-ów, artystów muzycznych oraz gwiazdy rozrywki ze wszystkich środowisk i ma bardzo niewielkie ograniczenia w porównaniu z tradycyjnymi mediami.

„Jestem bardzo dumna i podekscytowana, że mamy teraz nasz własny kanał na Amazon Fire TV”, powiedziała Luv. „Widzowie mogą teraz cieszyć się naszymi programami na aluvmedia.com, Roku i Fire TV. Naprawdę czuję, że rośniemy z dnia na dzień, a rok 2022 będzie przełomowy. Bardzo ciężko pracujemy nad programami A Luv Media i mam nadzieję, że wszyscy je sprawdzą!”

Obecnie na kanale można oglądać skoncentrowane na seksie i związkach talk show Luv, „Luv 'n Laughs” i „Dangerous Curves with Curvy Mary„, a w 2022 roku planowane jest przejęcie zorientowanego na związki podcastu „Live on Broadway” i dodanie dwóch nowych programów, „Sex and Weed„, którego współprowadzącą jest gwiazda dorosłych Casca Akashova, oraz „Luv Battle„, którego współprowadzącą jest Ms. Luv i Vague.

W najnowszym odcinku „Luv 'N Laughs” rozmowa płynie bez wysiłku, ponieważ do Alany dołączają przyjaciółka/powracający gość Casca Akashova, modelka Gigi Dior, Vague oraz nowojorski prawnik/autor tekstów Sean Muhsen. Już sama rozmowa o seksie analnym sprawia, że ten odcinek jest natychmiastowym klasykiem!

Ciesz się przezabawnym, 42-minutowym odcinkiem Luv 'N Laughs 45 tutaj.

Więcej na temat A Luv Media dowiesz się odwiedzając stronę aluvmedia.com oraz na Twitterze. Natomiast niesamowitą Alanę Luv możesz śledzić na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.