Zespół Besharam zbiera 25 000 dolarów, aby pomóc ukraińskim rodzinom

Zespół Besharam, Raj i Muzi wyruszają do Polski, aby pomóc rodzinom ukraińskim, które przekroczyły granicę wraz z małymi dziećmi. Wraz z zespołem 4 wolontariuszy, z Polski, oraz swoim zespołem, planują zapewnić wsparcie co najmniej 100 rodzinom, oferując im bezpieczne zakwaterowanie, żywność i artykuły pierwszej potrzeby oraz transport na wypadek, gdyby próbowali znaleźć pracę w lokalnych społecznościach.

Aby zrealizować ten cel, uruchomili zbiórkę pieniędzy na GoFundMe.

Raj, współzałożyciel Besharam, najpopularniejszej w Indiach marki seksualnej, powiedział:

„Moja żona jest Ukrainką, ożeniłem się w Chersoniu na Ukrainie, który jest obecnie okupowany, a 35% mojego zespołu to Ukraińcy. Byliśmy bardzo poruszeni, gdy wybuchła wojna, a ja przez przypadek w ten sam weekend zamiast do Kijowa przyleciałem z Europy. Śledząc codzienne wiadomości, zdaliśmy sobie sprawę ze skali nieludzkiego traktowania Ukraińców i choć rządy całego świata wspierają ten kraj, poczuliśmy głęboko zakorzenione przekonanie, że możemy zrobić coś, by pomóc. Zanim rozpoczęliśmy tę zbiórkę, przekazaliśmy kilka darowizn na rzecz ukraińskiej armii i organizacji pozarządowych, dzięki czemu udało nam się wesprzeć finansowo 6 rodzin (naszych pracowników i członków ich sieci) w wydostaniu się z Ukrainy, znalezieniu miejsca na nocleg i zaspokojeniu najpilniejszych potrzeb życiowych. Dwie z nich podzieliły się tutaj swoimi historiami:

Historię Nastii można poznać na tym filmie, natomiast historię Nadii usłyszeć można tutaj.

Wierzymy, że nasza branża może zrobić więcej, aby wesprzeć ukraiński kryzys. Robimy to, co do nas należy – jedziemy na granicę i zostajemy tam przez dwa tygodnie, aż uda nam się zrealizować naszą misję niesienia pomocy co najmniej 100 rodzinom. Jeśli chcesz wesprzeć rodziny dotknięte kryzysem, prosimy o wsparcie naszej misji na stronie GoFundMe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.