Sklep erotyczny uznany za najbardziej profesjonalnego dostawcę usług w Wellington

Adulttoymegastore, największy nowozelandzki internetowy sklep z produktami dla dorosłych, zdobył nagrodę Supporting Gold podczas 2021 Wellington Gold Awards. Tym samym stając się pierwszym sklepem z artykułami dla dorosłych, który był zarówno finalistą, jak i zwycięzcą w 23-letniej historii corocznych nagród biznesowych.

ILoveBlackGirls

Adulttoymegastore został założony w 2009 roku w Te Aro, Wellington, gdzie jest największym nowozelandzkim sprzedawcą internetowym zabawek dla dorosłych. Firma realizuje wysyłki swoich produktów do 11 krajów i może pochwalić prawie 350% wzrostem przychodów od 2017 roku.

Sklep erotyczny zwyciężył w kategorii Supporting Gold, która wyróżnia najlepszych dostawców infrastruktury i usług profesjonalnych w Wellington. Wśród finalistów w tej kategorii znalazły się również Fulton Hogan, Lowe & Co Realty, Cuttriss Consultants, Quantum Security Services i The Akina Foundation.

Nicola Relph, właścicielka sklepu Adulttoymegastore, osobiście odebrała nagrodę i powiedziała, że zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia jest świadectwem, że seks zabawki oraz świadomość seksualna stają się coraz ważniejszą częścią życia Nowozelandczyków.

Kiedy założyliśmy Adulttoymegastore w Wellington w 2009 roku, z pewnością nie sądziliśmy, że kiedykolwiek będziemy finalistami w głównych nagrodach, takich jak Wellington Gold Awards, nie mówiąc już o wygraniu ich. W rzeczywistości, zabawki seksualne były naznaczone piętnem. Ale chcieliśmy to zlikwidować, tworząc czyste, zachęcające, bezpieczne i dyskretne miejsce zakupów online dla Nowozelandczyków, gdzie można kupić zabawki dla dorosłych. Chcieliśmy edukować ludzi na temat świadomości seksualnej, usunąć piętno i znormalizować przyjemność. Po dwunastu latach jesteśmy dumni, że jesteśmy wiodącym nowozelandzkim sprzedawcą internetowym wszystkiego, co dla dorosłych.

Ta nagroda jest dowodem na to, że seks-zabawki w końcu trafiły do głównego nurtu Nowej Zelandii. Jesteśmy tak wdzięczni naszym lojalnym klientom i Nowej Zelandii za otwartość na koncepcję dobrostanu seksualnego i jesteśmy tak dumni, że jesteśmy częścią siły napędowej stojącej za normalizacją przyjemności w Nowej Zelandii – powiedziała właścicielka sklepu.

Supporting Gold to nie jest pierwsza nagroda jaką zdobył sklep internetowy. W 2018 roku firma zdobyła nagrodę publiczności za Najlepsze Doświadczenie Ecommerce na Retail Hotlist Awards. Natomiast w 2019 roku Adulttoymegastore zdobył nagrodę Hottest Use of Data na Gem Retail Hotlist Awards i nagrodę OmniChannel Award na Retail NZ Awards.

Uznanie jakie otrzymuje nowozelandzka firma, jest przykładem dla całej branży erotycznej. Ustanawiając wysokie standardy usług i prowadząc swój biznes w sposób profesjonalny, można nie tylko konkurować, ale i wygrywać z innymi branżami, pomimo ciągłego bardzo ostrożnego podejścia ludzi do zabawek erotycznych i seksualności.

Sklep internetowy Adulttoymegastore można znaleźć pod adresem: www.adulttoymegastore.co.nz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.