OhMiBod zapowiada dwie promocje na Walentynki

Miłość zaczyna unosić się w powietrzu, a OhMiBod bawi się w Kupidyna z dwoma specjalnymi promocjami, aby uczynić miłość słodką, zarówno dla par jak i singli, przez cały luty.

Tought LoveX

Świętujcie 'Walentynkową Ekstrawagancję’ w dniach 1-8 lutego, z 20% zniżką na wibratory kontrolowane przez aplikację, w sam raz na najseksowniejszy dzień roku. Idealne dla par w związkach na odległość, które chcą pozostać w kontakcie lub dla żądnych przygód duetów, które chcą przenieść swoje plany na wieczór na zupełnie nowe wyżyny. Jakkolwiek chcecie spędzić walentynki, OhMiBod się wami zaopiekuje. Ponadto, wszystkie zamówienia otrzymają darmowy lubrykant Lovelife, wystarczy użyć kodu ’VDAY23’ podczas zakupów.

OhMiBod nie zapomina również o singlach. W dniach 10-12 lutego pojawi się promocja 'Flying Solo’, podczas której wszystkie single będą mogły cieszyć się radością z miłości własnej, z 15% zniżką na Wibratory Zewnętrzne Lovelife, które zaoferują im dodatkową stymulację. Poświęćcie trochę czasu dla siebie i odkryjcie swoje fantazje seksualne z kodem ’SOLO’ podczas zakupów. Niektóre produkty nie zostaną uwzględnione w tej promocji.

„Piękno Walentynek polega na tym, że dają nam doskonałą okazję, aby zwolnić, poświęcić trochę czasu i naprawdę cieszyć się tymi pięknymi małymi chwilami intymności, które znaczą najwięcej dla par” – powiedziała założycielka/prezes OhMiBod, Suki Dunham.

„A dla tych, którzy nie mają obecnie partnera i cieszą się własnymi przygodami solo, mamy mnóstwo zabawnych i rozbrykanych produktów OhMiBod, które oferują solidną przyjemność dla Ciebie i Ciebie samego, gdy oddajesz się miłości do siebie w najbardziej namiętny dzień w roku”.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie OhMiBod.com lub Lovelifetoys.com i śledźcie markę na Instagramie i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.