OhMiBod rozpoczyna nowy rok w dobrym stylu z dwoma specjalnymi promocjami

OhMiBod świętuje Nowy Rok, zapowiadając dwie specjalne nowe zniżki, aby rozpocząć 2023 z hukiem. Pozostańcie w dobrej formie lub pozwólcie swojemu partnerowi przejąć kontrolę w tym miesiącu dzięki OhMiBod.

CaliTeens

Na początek, pomiędzy 2-8 stycznia (poniedziałek-niedziela) OhMiBod chce, pomóc ziścić postanowienia noworoczne, oferując 20% zniżki na Lovelife Krush przy użyciu kodu ’KRUSH’ podczas zakupu. Piękny w różu i zachwycający w turkusie, Krush to dwie zabawki w jednym: inteligentna zabawka ćwicząca mięśnie Kegla i kontrolowany przez aplikację wibrator. Wiadomo, że regularne ćwiczenia mięśni Kegla mogą pomóc we wzmocnieniu i ujędrnieniu mięśni łonowo-guzicznych, pomóc w powrocie do formy po porodzie, wesprzeć lepszą kontrolę nad pęcherzem i zwiększyć intensywność orgazmów. Bez względu na to, jakie są Wasze noworoczne cele fitness, Lovelife Krush ma odpowiednie cechy, które pomogą je osiągnąć i to bez wychodzenia z łóżka.

W drugiej połowie stycznia, a dokładniej w weekend 20-22 pojawi się kolejna wyprzedaż, która uczci Międzynarodowy Dzień Fetyszu. Poczujcie się seksownie, pozwalając swojemu partnerowi kontrolować wibracje, jednocześnie przenosząc swoje najgłębsze pragnienia poza sypialnię, dzięki 15% zniżce na wibratory do majtek takie jak Club Vibe 2.OH, Club Vibe 3.OH czy blueMotion NEX|1- 2nd Generation, wszystko co musicie zrobić to użyć kodu ’DESIRE’ podczas zakupówe. Wibratory do majtek od OhMiBod są doskonałym wstępem do odkrywania przyjemności w nowy sposób czy nawet miejscach.

“Styczeń to nie tylko świeży początek i postanowienia, to także podsumowanie swojego życia i znalezienie sposobów na jego poprawę dla ogólnie szczęśliwszego i zdrowszego Nowego Roku“ – powiedziała założycielka/prezesOhMiBod, Suki Dunham.

“Poprawa kondycji z połączonym z aplikacją Krush i zabawa z jednym z naszych zdalnie sterowanych wibratorów do majtek razem z partnerem to dwa świetne sposoby, aby poprawić swoje samopoczucie, a jednocześnie nadać priorytet seksualnemu dobremu samopoczuciu w 2023 roku. To idealny moment na zakup tych produktów, dzięki tym doskonałym ofertom.“

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźcie OhMiBod.com, Lovelifetoys.com i śledźcie OhMiBod na Instagramie i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.