Hot Octopuss rozpoczyna promocję Black Friday

Hot Octopuss, Angielska marka produkująca, najnowocześniejsze sex zabawki wykorzystujące takie technologie jak PulsePlate i Treble & Bass, ogłosiła rozpoczęcie wielkiej wyprzedaży na wszystkie ich produkty z okazji Black Friday.

'

Marka Hot Octopuss, została założona w 2013 roku przez dwie przyjaciółki, które chciały zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegają i doświadczają zabawki seksualne. Obecnie, wielokrotnie nagradzana firma produkująca zabawki erotyczne, pomaga tysiącom ludzi na świecie odnaleźć przyjemność, o jakiej nigdy nie myśleli, że jest możliwa.

Pośród dostępnych produktów marki znajdują się zarówno produkty skierowane do mężczyzn takie jak pierścienie na penisa, masażer prostaty, masturbatory ‘Guybrator’ oferujące orgazm bez użycia rąk, jak również wibratory skierowane głównie do kobiet.

Do 29 listopada wszystkie produkty marki Hot Octopuss, będzie można kupić w ich sklepie online z wykorzystaniem specjalnego kodu rabatowego, wprowadzanego przy składaniu zamówienia:

  • BF50 – 50% rabatu na Atom, Pocket Pulse i DiGiT
  • BF30 – 30% rabatu na Amo, Jett, Pulse Duo i Atom Plus
  • BF25 – 25% rabatu na Kurve i Pulse Solo Essential
  • BF20 – 20% rabatu na Pulse Solo Lux
  • BF15 – 15% rabatu na Pulse Duo Lux
  • BF10 – 10% rabatu na Pulse Solo Interactive, Plex with Flex i Atom Plus Lux

Więcej na temat promocji można dowiedzieć się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.