Adam & Eve świętuje 50-lecie założenia sklepu

W tym roku, mija 50 lat od czasu powstania największej amerykańskiej sieci sklepów erotycznych. Adam & Eve posiada 100 sklepów stacjonarnych w Ameryce i po jednym w Kanadzie i Peru. Do tego sieć może poszczycić się tym, że jej sklep internetowy cieszy się popularnością wśród milionów klientów na całym świecie.

'

Na specjalnie przygotowanej stronie, Firma podzieliła się swoją historią oraz różnymi ciekawostkami związanymi z 50 latami działalności:

Wysłaliśmy już ponad 56 milionów zamówień… i ciągle ich przybywa! To jest jedno zamówienie na co drugie gospodarstwo domowe w Ameryce!

Sprzedaliśmy 632,812 galonów lubrykantów i olejów. To wystarczająca ilość lubrykantu, by wypełnić 21,094 wanien

Sprzedaliśmy 22 miliony dildos i stymulatorów Gdyby wszystkie te zabawki były ułożone obok siebie jedna na drugiej, zajęłoby to 48,445 boisk piłkarskich, aby pomieścić je wszystkie!

Jak podaje portal Xbiz, firma wydała też oświadczenie z okazji świętowania swojego 50-lecia:

Założyciel firmy Adam & Eve, Phil Harvey, nigdy nie zamierzał stworzyć największego amerykańskiego imperium zabawek dla dorosłych. To, co zaczęło się jako jego praca magisterska na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill w 1969 roku – sprzedaż prezerwatyw drogą pocztową – szybko przekształciło się w najlepszą w kraju firmę zajmującą się produktami dla dorosłych, która dziś znana jest jako Adam & Eve.

Dziś Adam & Eve jest wiodącym w kraju dostawcą produktów zapewniających przyjemność, z szerokim asortymentem produktów seksualnie pozytywnych, w tym zabawek erotycznych, wibratorów, bielizny i, tak, prezerwatyw.

Obsługując 15 milionów klientów poprzez swoją wielokrotnie nagradzaną stronę internetową AdamAndEve.com oraz katalog, firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić satysfakcję klientów, przeprowadzając regularne kontrole jakości, oferując bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy, odpowiadając na pytania klientów i wysyłając każde zamówienie w dyskretnym opakowaniu. Z ponad 8,500 produktami na półkach magazynowych, klienci mogą polegać na Adam & Eve, że mają produkt, którego szukają w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

PHE, Inc, firma macierzysta Adam & Eve, zatrudnia 339 osób w siedzibie głównej w Północnej Karolinie, z czego duża liczba pracowników posiada akcje firmy. Mając osobisty udział w sukcesie Adam & Eve i PHE, pracownicy są wysoce zmotywowani do zapewniania klientom jak najlepszej obsługi, jednocześnie dbając o to, aby relacje ze sprzedawcami pozostały serdeczne, uczciwe i trwałe. Właściwie 22% pracowników jest zatrudnionych w firmie od 10 do 19 lat, 16% od 20 do 29 lat, a 5% od 30 lat lub więcej.

Adam & Eve jest jednym z największych lokalnych pracodawców. Dwupiętrowy magazyn PHE o powierzchni 86 000 stóp kwadratowych oraz trzypiętrowy obiekt biurowy znajdują się na 10 akrach wewnątrz parku biurowego Meadowlands w historycznym Hillsborough, N.C.

Pracownicy firmy Adam & Eve poświęcają swój czas i energię na rzecz różnych lokalnych i krajowych organizacji charytatywnych, takich jak ośrodki zapobiegania przemocy w rodzinie, szkoły, fundacja Make-A-Wish, Olimpiady Specjalne, Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne, schroniska dla zwierząt i inne. Kiedy pracownicy zbierają pieniądze na rzecz tych organizacji, PHE dokłada się do ich funduszy, aby podwoić ich wpływ. Izba Handlowa Hrabstwa Hillsborough-Orange niedawno przyznała firmie PHE, Inc. tytuł ‘Firmy Roku’ – częściowo za jej wybitną korporacyjną postawę obywatelską i programy pomocy dla społeczności.

Ponadto założyciel i prezes Adam & Eve, Phil Harvey, przeznacza swoją część zysków firmy na pomoc w finansowaniu DKT International. Uznawane za jedną z najlepszych na świecie międzynarodowych organizacji zajmujących się planowaniem rodziny i zapobieganiem AIDS, programy planowania rodziny DKT zapewniają milionom par dostępne, niedrogie produkty i usługi kontroli urodzeń, umożliwiając zapobieganie zakażeniom HIV i pomoc w planowaniu rodziny. Wysiłki podejmowane przez DKT w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej przyczyniają się do poprawy zdrowia rodzin, obniżenia śmiertelności noworodków i matek oraz poprawy dobrobytu.

Więcej na temat 50-lecia sieci Adam & Eve, można dowiedzieć się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.