Acmejoy odkrywa przeszłość kobiecych zabawek seksualnych

Dobrostan seksualny był tematem owianym tabu przez lata, ale w ostatnich latach to się zmienia i coraz więcej kobiet przejmuje kontrolę nad własną przyjemnością. Acmejoy, założone w 2010 roku, jest marką, która przyczynia się do tej zmiany i chętnie dzieli się historią zabawek dla dorosłych.

'

W ostatnich latach, rynek kobiecych zabawek erotycznych kwitnie i obecnie znaleźć można dosłownie coś na miarę każdego pragnienia i potrzeby. Wstyd towarzyszący używaniu zabawek erotycznych jest powoli, ale skutecznie przełamywany, dzięki coraz większej liczbie miejsc, w których można je kupić lub źródeł, z których można się o nich czegoś dowiedzieć.

Acmejoy, należący do grupy Bestvibe, od 2010 roku pomaga szerzyć magię, która wzbudza w europejskich klientach głębsze zmysłowe chwile, te zapomniane, głęboko ukryte w umyśle. Acmejoy ma nadzieję pomóc każdej płci i seksualności w dokonaniu ekscytującej i satysfakcjonującej podróży do spełnienia seksualnego, a jednym ze sposobów, w jaki to robią, jest zwiększanie świadomości na temat zabawek seksualnych.

„Możecie być zaskoczeni, że historia kobiecych zabawek dla dorosłych sięga czasów starożytnych” – powiedział przedstawiciel Acmejoy. „Od najwcześniejszego znanego dildo odkrytego w Niemczech datowanego na 28 000 lat p.n.e. do „kul macicznych” stworzonych przez francuskich i brytyjskich lekarzy w XVIII wieku w celu leczenia kobiecej „histerii”, kobiece zabawki dla dorosłych istnieją już od dłuższego czasu. Pierwszy wibrator został nawet wynaleziony w latach 80. XIX wieku jako urządzenie medyczne do leczenia kobiecej „histerii”, co doprowadziło do powstania zabawek seksualnych, które znamy i kochamy dzisiaj.”

„Poznając i rozumiejąc historię kobiecych zabawek dla dorosłych, możemy wzmocnić swoje seksualne samopoczucie i zbadać swoją seksualność w zdrowy i spełniający sposób” – kontynuował przedstawiciel. „Nie musimy już czuć wstydu lub zakłopotania, aby przejąć kontrolę nad swoją przyjemnością”.

Jeśli chcielibyście spróbować i znużyć się w świat zabawek dla dorosłych, nowy wibrator od Amejoy – Cat’s Claw G-Spot Vibrator – jest świetnym punktem startowym. Zaprojektowany, aby zabrać użytkownika na głębszy poziom przyjemności, dzięki 7 różnym trybom wibracji, zapewnia intensywną i satysfakcjonującą stymulację do gry solo lub z partnerem dzięki dołączonemu pilotowi. I bądźmy szczerzy, ten wodoodporny, wykonany z ABS i TPE, uroczy wibrator w kształcie kociej łapki jest po prostu uroczy i zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom kotów.

Poznajcie moc przyjemności i odkryjcie swoją seksualność z Acmejoy. Każdy zasługuje na to, aby czuć się szczęśliwym i spełnionym w każdym aspekcie swojego życia, a przyjemność seksualna nie jest wyjątkiem.

Aby dowiedzieć się więcej o Acmejoy i wibratorze Cat’s Claw G-Spot Vibrator odwiedźcie jedną z ich europejskich stron: Acmejoy.de, Acmejoy.fr, Acmejoy.it lub Acmejoy.nl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.