Poznaj swoje fetysze z nowymi klipami Kendry James

Kendra James jest znana jako jedna z najlepszych twórców i wykonawców fetyszy oraz swoich ciekawych i seksownych scen. W tym tygodniu fani mogą podziwiać nowe filmy z jej oficjalnej strony internetowej oraz popularnych sklepów z klipami.

'

Dla fanów cosplay, Kendra James ma nową scenę dostępną na KendraJames.com, zatytułowaną „Batgirl Magically Controlled to Please”. Batgirl (Ashlynn Taylor) myśli, że w końcu złapała Circe (Kendra), ale Batgirl jest niestety w błędzie, gdy tylko zostanie zahipnotyzowana przez Circe. Teraz Batgirl zrobi wszystko, czego zażąda Circe, w tym zajmie się jej stopami, weźmie udział w lesbijskiej dominacji, seksie oralnym i wielu innych rzeczach.

Już teraz dostępny jest również „Kendra James and Ama Rio: The girlfriend Futa!”. Po nocy spędzonej poza domem, Kendra i Ama Rio postanawiają się trochę zabawić. Kendra nie może się doczekać, aby jej ręce i usta zajeły się Amy w tej fantastycznej scenie.

Dwa kolejne klipy czekają na Was na KendraClips.com. W pierwszym z nich, „Kendra James and Ama Rio: Supergirl submits to Her Cousin’s Super Dick!”, Supergirl (Kendra) toczy walkę ze Złą Supergirl (Ama Rio). Walka jest wyrównana do czasu, aż Zła Supergirl wygrywa za pomocą specjalnej branzoletki z kryptonitu. Po tym jak Supergirl dostaje twarde wedgie, Evil Supergirl zakłada swój strap-on, aby erotycznie zdominować swoją przeciwniczkę.

Kolejnym klipem jest „Ultra Girl Powerless Bondage Predicament – Kendra James + Shinybound. Kendra jako Ultra Girl szuka Supergirl, gdy zostaje zaprowadzona do pustego domu. Ale, Black Mask już czeka, pozbawiając Ultra Girl jej pasa mocy. Ultra Girl jest związana i zakneblowana, nie mogąc uciec.

Śledź Kendrę James na jej nowym Twitterze, i Instagramie, lub dołącz do jej oficjalnej strony KendraJames.com. Fani mogą również zamówić filmy poprzez OnlyFans lub KendraJamesCustoms.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.