Zakochaj się ponownie w Brandi Love

Brandi Love to więcej niż tylko supergwiazda porno – to ikona, prosperująca firma i międzynarodowa marka z legionem, ponad milionem na samym Twitterze, zwolenników. Brandi ma na swoim koncie niezliczoną ilość scen, z których część powraca co jakiś czas dla szerszej publiczności.

'

Brandi Love zwolniła trochę z nagrywaniem w 2022 roku, występując tylko w garstce scen dla najlepszych studiów, na szczęscie jej niezwykłe występy z wcześniejszych lat powracają na różne strony i wydania oraz do fanów.

Te pierwsze rozumieją wartość tego, co posiadają, podczas gdy ci drudzy mogą doświadczyć niektórych scen po raz pierwszy, nie subskrybując stron, na których zostały one pierwotnie wydane lub nie kupując ich pierwszego wydania na DVD. A dla fanów, którzy już się nimi wcześniej zachwycili, jest to szansa na ponowne zakochanie się w niezrównanym pięknie Brandi!

Tym razem to Adam and Eve dołączyli supergwiazdę MILF do swojej najnowszej kompilacji DVD, ’I Prefer Quickies – Couples Edition’. Scena z Ryanem Drillerem pochodzi z filmu ’Ultimate MILF Fantasies’ wydanego trzy lata temu na DVD i VOD jako pierwsza, z ówczesnej nowej serii, od weterana branży Davida Edwardsa.

Podczas sceny, Brandi uwodzi dostawcę, którego jak by nie patrzeć, czeka erotyczne doświadczenie jego życia ze wspaniałą MILF. Jak na Edwardsa przystało, jest to rzetelnie nakręcona scena, dobrze oświetlona i pięknie uchwycona, wypełniona wystarczającą intensywnością seksualną, aby cieszyć fanów przez wiele dekad.

„Jestem tak szczęśliwa, gdy widzę jak te dawne wydania dostają nowe życie” – powiedziała Brandi. „To była niesamowita scena. Ryan był niesamowity. Cieszę się, że więcej fanów będzie miało szansę ją zobaczyć. Dzięki, Adam and Eve!”

Swoją kopię kompilacji można zdobyć na adultdvdempire.com.

Brandi Love niedawno odwiedziła Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych i wykorzystała swój wolny czas, aby pstryknąć kilka seksownych jesiennych zdjęć i filmów dla swoich fanów. Obiecała również w tym tygodniu coś, czego nigdy wcześniej nie robiła, przedstawi zawczasu zdjęcia kostiumu na tegoroczne Halloween. Pochodzą one z profesjonalnej sesji zdjęciowej i jeszcze nigdzie wcześniej nie zostały opublikowane.

„Halloween jest tuż za rogiem i wow, mam dla was gratkę!” Brandi poinformowała fanów online. „Nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia zrobione tylko dla was w tegorocznym niesamowitym kostiumie. Zaufajcie mi, że 'załapiecie'”.

Wszystko to i więcej zobaczyć można na jej OnlyFans oraz na MeetBrandi.com.

Mówiąc o mediach społecznościowych, Brandi niedawno podzieliła się na Twitterze swoimi planami z milionem jej fanów. Mówi o swojej podróży, a także o planach na przyszłość. Posłuchać można tego tutaj.

Śledźcie Brandi Love na Twitterze i Instagramie oraz dołączcie do jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.