YummyGirl otrzymuje nominację AVN dla najlepszego seksu w czwórkę/orgii

YummyGirl świętuje, ogłoszenie swojej nominacji do nagrody AVN. Scena „The Luckiest Guy” jest nominowana w kategorii Najlepsza Scena Seksu w Czwórkę/Orgii. Gwiazdami które brały udział w tej scenie są Sofie Marie, Brittany Andrews, Victoria Zdrok, Kayla Paige i Johnny Sins.

Lovense

W wyprodukowanej i współreżyserowanej przez Brittany Andrews scenie, Johnny wraca do domu po wielkiej wygranej w Vegas. Kiedy Sofie, Brittany, Victoria i Kayla pojawiają się w jego drzwiach, Johnny liczy na to, że ponownie mu się poszczęści. Każda z dziewczyn dostaje swoją kolej z Johnnym i ma również przyjemność cieszyć upojnymi chwilami z innymi dziewczynami. Scena ta jest również pierwszą sceną dziewczyna/chłopak w wykonaniu Playmate Victorii Zdrok.

Wykonawczyni i reżyserka Brittany powiedziała: „Kiedy masz okazję wyprodukować pierwszą scenę dziewczyna/chłopak z legendarną Playmates, możesz zrobić dla niej tylko to, co najlepsze. Oczywiście, musiał to być Johnny Sins. Chemia między nimi była elektryzująca”.

Sofie Marie dodała: „Ta scena była wspaniałą okazją do pracy z legendami i najlepszymi wykonawcami w branży. Wszyscy mieliśmy świetną chemię i autentycznie dobrze się ze sobą bawiliśmy. Widzowie, którzy doceniają autentyczne i entuzjastyczne występy pokochają tę scenę!”

Sieć Yummygirl na swojej platformie zapewnienia wykonawcom stały strumień przychodów, jednocześnie zapewniając swoim członkom wysokiej jakości treści dla dorosłych. Członkostwo w sieci YummyGirl zapewnia dostęp do wszystkich witryn należących do sieci, w tym do SofieMarieXXX.com, gdzie co tydzień dodawane są nowe treści z udziałem Sofie.

Dodatkowo, Sofie Marie i YummyGirl oferują również specjalne klipy na życzenie w Yummygirl Customs, sprzedaż promocyjnego sprzętu i DVD z autografem w sklepie YummyGirl Store, a także pokazy przed kamerką na żywo na YummyGirlCams.

Pełna lista nominowanych do nagród AVN 2022 dostępna jest tutaj.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.