Wspaniała Gia Derza dostaje to czego pragnie w pokoju Ricky’ego

Nowa strona Ricky’ego Johnsona – Ricky’s Room nadal zachwyca fanów oszałamiającymi nowymi treściami erotycznymi. W tym tygodniu Ricky wypuścił nową letnią scenę, w której spełnia pragnienia Gia Derzy o nazwie 'All Hail the Anal Queen’.

'

Najnowsza scena Ricky’ego zawiera wiele z tego, z czego Gia jest najbardziej znana, w tym fisting analny, ATM i oraz wytrysk w środku jej niesamowitej pupy. Będąc pod jej wrażeniem niemal pod każdym względem, Ricky obsypywał pochwałami swoją lubieżną gwiazdę:

„W momencie, gdy Gia dostała się do branży, wzięła ją szturmem” – powiedział Ricky. „Jest jedną z analnych królowych branży i wnosi do swoich scen poziom intensywności, z którym niewielu może się równać. To była przyjemność, że dołączyła do rodziny Ricky’s Room i jestem podekscytowany, widząc nowe poziomy, które osiąga w swojej karierze! „

Jeśli chodzi o Ricky’ego, który wchodzi głęboko w jej tylne wejście, piękna Gia wprost nie mogła się nacieszyć Johnsonem:

„Nagrywanie do Ricky’s Room było niesamowitym orgazmicznym doświadczeniem” – powiedział Gia. „Pokochałam każdą jedną sekundę. Ricky ma idealnego kutasa do analu i uwielbiam czuć go wewnątrz siebie. Nie mogę się doczekać, aby samemu obejrzeć tę scenę!”

Wspaniałą parę w akcji można zobaczyć już teraz na rickystoom.com.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje u Gia Derzy śledź ją na Twitterze.

Śledź też na Twitterze Ricky’s Room oraz Ricka Johnsona. Ricka można również spotkać na OnlyFans oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.