Will Pounder zostaje uwiedziony przez Blake Blossom w scenie MissaX „An Honest Man”

Pounder, grający samotnie mieszkającego w domu męża, nie może oprzeć się urokowi odwiedzającej go, przyjaciółki jego żony. Ale czy w tym nieprawdopodobnym incydencie jest coś więcej niż tylko uwiedzenie?

Lovense

Z sezonem nagród 2022 na horyzoncie, nagradzany wykonawca dla dorosłych Will Pounder pojawia się jako solidny pretendent do nominacji w najważniejszych kategoriach roku. Przystojny mężczyzna, doświadczony aktor mainstreamowy, który pojawił się w serialu telewizyjnym „A Grunt’s Life„, zanim dołączył do przemysłu dla dorosłych, zebrał serię przekonujących, dobrze ocenionych ról w ostatnim czasie.

Jedną z najlepszych prac aktorskich Poundera w tym roku, można znaleźć w nowej ofercie MissaX, „An Honest Man”. Pounder gra w nim tytułową postać, razem ze wschodzącą gwiazdą Blake Blossom, dla której jest to debiut na MissaX.

Napisany przez Missa X i kierowany przez weterana reżyserii Cravena Mooreheada, „An Honest Man” obsadza Poundera w roli lojalnego żonatego mężczyzny, którego odwiedza przyjaciółka jego żony (Blossom). Mówi ona, że przyszła zwrócić pożyczone naczynie, ale Pounder, ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że jest w nim dildo.

Blossom wyjaśnia, że obiecała nauczyć swoją dziewczynę jak prawidłowo się masturbować i z determinacją prosi Willa o pomoc w nagraniu jej filmu instruktażowego z masturbacji. Jest to pełen humoru, dyskomfortu i napięcia scenariusz, w którym Pounder pada ofiarą nieodpartych uroków blondynki… jednak zaskakujące zakończenie ujawnia, co naprawdę zainspirowało wizytę Blossom.

„Długie ujęcia naprawdę oddzielają mężczyzn od chłopców”, zauważa Pounder, „i trzeba mieć takiego reżysera jak Craven – który jest utalentowany, zorganizowany i nieustraszony – aby to osiągnąć. W pewnym momencie zrobiliśmy sześć stron dialogu za jednym zamachem. Dzień przebiegał bardzo dobrze, a Blake i ja po prostu zabiliśmy kawał dobrej roboty”.

Blake Blossom skomentowała: „To był mój pierwszy raz, kiedy pracowałem dla Cravena i MissaX, więc byłem bardzo zdenerwowana tak ciężkim od dialogów scenariuszem. Ale Will pomógł mi poprzez zapamiętanie stron i okazało się to o wiele łatwiejsze niż myślałam.”

„Pomysł zwrócenia dildo mojemu sąsiadowi rozśmieszył mnie, ale gdy wczytałam się głębiej w scenariusz, linia fabularna zamieniła się w ukradkową wymianę żon.”

„Bardzo podobał mi się również aspekt vloga do tej historii, ponieważ dał mi możliwość pokazania różnych emocji mojej postaci. Ten projekt był naprawdę poza moją strefą komfortu i jestem tak szczęśliwa, że mogę rozwijać swoje umiejętności.”

Pounder również jest wdzięczny za doświadczenie pracy nad „An Honest Man”: „Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak to wyszło. Blake jest zawsze oddana i wspaniała we współpracy, ale to co tam osiągnęliśmy było w pewien sposób transcendentne dla nas obojga. Miałem dużo szczęścia, jeśli chodzi o role, które otrzymałem, to był zaszczyt, że wybrano mnie do tego projektu”.

Znakomity „An Honest Man” jest dostępny do streamingu i pobrania na missax.com.

MissaX.com to miejsce, gdzie widzowie znajdą pełne erotycznego napięcia historie: dramaty, tabu, namiętne romanse i napięcie seksualne. Studio wybiera najlepszych aktorów w branży dla dorosłych, aby dać ci całą swoją miłość, a widzowie mogą to poczuć, gdy oglądają ich spektakle.

Aby dowiedzieć się więcej o MissaX, śledź ich na Twitterze. Aby zobaczyć pełny katalog scen Willa Poundera z MissaX.com, kliknij tutaj.

Aby obserwować jak kwitnie kariera Blake Blossom, śledź ją na Twitterze.

Aby dowiedz się więcej o Willu Pounderze odwiedź jego oficjalną stronę internetową iWillPounder.com, a także śledź go za pośrednictwem Twittera i Instagrama. Zdecydowanie warto też zajrzeć na jego OnlyFans.

Redarena.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.