Will Pounder ratuje obolałe plecy Lily Lou dla Brazzers

Will Pounder wielokrotnie nagradzany gwiazdor filmów dla dorosłych wciela się w rolę troskliwego masażysty, który jest gotów zrobić dla klienta w potrzebie wszystko czego potrzebuje.

'

Lily Lou jest tak napalona, że jedyne czego chce to tylko się masturbować, jednak wpierw ma do wykonania obowiązki domowe. Podczas robienia prania, drobna Lily nie może się powstrzymać i zaczyna się pieścić na podłodze. Problem w tym, że potem nie może wstać. To wszystko wina bólu pleców.

Lily jest jednak bardzo pomysłowa i dzwoni do swojego masażysty, Willa Poundera. Will zjawia się, aby zrobić Lily masaż i popracować nad jej plecami, jednak Lily nie przegapi okazji, aby eskalować sprawy i uprawiać seks analny, o jakim zawsze marzyła! Will jak zawsze staje na wysokości zadania.

„Myślę, że to jeden z tych hiperrealistycznych scenariuszy, z którymi każdy może się utożsamić” – żartował Pounder. „Lily jest cudowna i zabawna, a ja z chęcią wpadłbym do niej i pomógł jej, kiedy tylko by tego potrzebowała”.

„Blowing Lily’s Back Out” jest dostępny do streamingu i pobrania na stronie Brazzers.com.

Lily Lou można śledzić na Twitterze.

Aby zobaczyć wszystkie sceny z udziałem Willa Poundera w Brazzers, kliknij tutaj.

Dowiedz się więcej o Willu Pounderze na jego oficjalnej stronie internetowej iWillPounder.com, a także na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.