Vixen Media Group zdobywa 18 nagród AVN

Vixen Media Group (VMG), lider luksusowej rozrywki dla dorosłych, rok po roku nie przestaje zachwycać widzów przełomowymi projektami i jedynymi w swoim rodzaju nagradzanymi treściami, co zostało docenione przez AVN w tym roku 18 nagrodami.

CaliTeens

Globalna sieć uznanych marek od Vixen Media GroupVixen, Blacked, Tushy, Deeper i Slayed – została wyróżniona najwyższymi nagrodami za najlepsze talenty, reżyserów i sceny w 2022 roku. Wśród wyróżnień i nagród za twórczość firmy w zeszłym roku znalazły się Najlepsza Scena Czteroosobowa/Orgia za superprodukcję Blacked Raw ’High Gear’ z udziałem takich gwiazd jak Violet Myers, Vicki Chase, Vanna Bardot, Nicole Doshi, Savannah Bond, Anton Harden, Isiah Maxwell, Brickzilla, John Legendary, Tyrone Love i wielu innych.

Gwiazda branży, posiadająca kontrakt na wyłączność z VMG, Maitland Ward, zdobyła nagrody dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej za pracę w filmie studia Deeper ’Drift’ oraz dla Mainstreamowego Przedsięwzięcia Roku za jej książke/pamiętnik ’Rated X: How Porn Liberated Me from Hollywood’. Dodatkowo, ceniona reżyserka i wieloletnia członkini rodziny VMG, Kayden Kross, kontynuuje przełamywanie barier dla swojego kunsztu i zdobyła nagrodę za Wybitną Reżyserię za swój pasjonujący projekt ’Drift’, jak również otrzymała pożądaną nagrodę za Najlepsze Portfolio Reżyserskie.

Studio Deeper zdobyło kilka nagród, w tym dla Najlepszej Antologii (Blonde Label 2) i Najlepszej Sceny Seksu Analnego (Florentine Część 1 – z udziałem ikon branży Angeli White i Manuela Ferrary). Fantastyczny 5-częściowy film ’Goddess & the Seed’ z Eleną Koshka w roli głównej zdobył również nagrodę za Najlepsze Zdjęcia i Najlepszy Film lub Limitowaną Serię Gonzo.

Najnowsza marka VMG – Slayed, doskonałe doświadczenie dla wszystkich miłośników produkcji lesbijskich, nadal robi wrażenie w branży i otrzymało nagrody za Najlepszą Scenę Seksu Dziewczyna/Dziewczyna (’Heat Wave’ z udziałem Vanny Bardot i Gianny Dior), Najlepszej Sceny Seksu Grupowego Tylko z Dzieczynami (’Close Up’ z udziałem Gianny Dior, Jill Kassidy i Natali Nix), Najlepszego Filmu lub Serii Limitowanej Tylko z Dziewczynami (Play 2) i Najlepszego Serialu lub Kanału Tylko z Dzieczynami (Cravings).

“Jesteśmy podekscytowani, że nasza ciężka praca została doceniona, a wybitny skład talentów uczczony“, powiedział Mike Miller, producent wykonawczy Vixen Media Group. “Stawiamy sobie za cel tworzenie najbardziej ekskluzywnych, wysokiej jakości treści, więc to wspaniałe uczucie widzieć, jak nasze wysiłki są zauważane. To zaszczyt dla naszych studiów i talentów, że zostali wyróżnieni jako najlepsi w branży – nie tylko przez AVN, ale przez naszych fanów i płacących klientów.“

Inne godne uwagi zwycięstwa obejmowały Najlepszą Serię lub Kanał Antologii dla Vibes, Najlepszą Serię lub Kanał Gonzo dla Blacked Raw, Najlepszą Serię lub Kanał Analny dla Tushy Raw, Najlepszą Scenę Seksu w Trójkącie (’Let’s All Be Friends’ od Blacked Raw, z udziałem Jazmin Luv, Anny Claire Clouds i Antona Hardena) oraz Najlepszy Film lub Seria Limitowana z Wieloma Partnerami (’Threesome Fantasies 12′ od Vixen).

Aby uzyskać więcej informacji na temat Vixen Media Group, odwiedźcie stronę vixengroup.com lub śledźcie markę na Instagramie i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.