Vixen Media Group wypuszcza najbardziej pożądaną scenę z super gwiazdą Kenzie Anne

Vixen Media Group, lider w dziedzinie luksusowej rozrywki dla dorosłych, ogłasza ekskluzywny debiut „Heiress”, nowej sceny, w której występuje Najlepsza Nowa Wykonawczyni 2022 roku według XBIZ, Kenzie Anne.

'

Film nakręcony został w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na Karaibach w charakterystycznej dla marki estetyce high-end. Kenzie Anne przez cały czas jest w centrum uwagi jako główna gwiazda filmu „Heiress„. We współpracy z Christianem Clayem, ten niezapomniany duet wykonuje pierwszą studyjną scenę analną Kenzie. Wyprodukowana i wyreżyserowana przez Julię Grandi, scena została opublikowana wyłącznie na renomowanej stronie Vixen Media Group, Tushy.

„Spotkanie z Kenzie w celu stworzenia arcydzieła dla jej pierwszego analnego występu w studio było niesamowitym zaszczytem i jestem niezmiernie dumna z rezultatów. Od razu nawiązała się niesamowita więź między wykonawczynią a reżyserem. Rozumieliśmy się nawzajem i zgodziliśmy się co do tego, co jest potrzebne, aby ta scena była epicka” – powiedziała dyrektor VMG, Julia Grandi. „Kenzie jest niesamowitym talentem z niesamowitą osobowością i nie mogę się doczekać możliwości dalszej współpracy z nią w przyszłości”.

Po udanej karierze w modelingu, Kenzie zdecydowała się na odważne zanurzenie się w swojej seksualności i połączyła siły z Vixen, aby zadebiutować w studio wiosną 2021 roku. Szybko znalazła się na szczycie jako główna gwiazda na dużym ekranie rozrywki dla dorosłych, a jej kariera zaczęła piąć się w górę. Kontynuując występy w najbardziej wpływowych scenach Vixen Media Group w portfolio ich marek – Blacked, Blacked Raw, Deeper i Slayed – Tushy pozostała wyjątkiem, aż do teraz.

„Filmowanie w tak luksusowym miejscu było spełnieniem marzeń. Podróżowanie w celach zawodowych zawsze było moim celem, więc kiedy pojawiła się możliwość nakręcenia mojego debiutu analnego dla Tushy na tropikalnej wyspie, od razu z niej skorzystałam” – powiedziała Kenzie. „Julia Grandi i zespół Vixen Media Group zrobili wszystko, co w ich mocy, aby uczynić moje doświadczenie absolutnie niezapomnianym i jest to wspomnienie, do którego moja dusza będzie zawsze wracać.”

Widzowie mogą obejrzeć niezapomniany analny debiut Kenzie w „Heiress” na Tushy.com.

Jeżeli chcesz więcej Kenzie Anne wszystkie jej linki znajdziesz na stronie MissKenzieAnne.com.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi scenami, śledź Tushy na Twitterze i Instagramie. Aby dowiedzieć się więcej o Vixen Media Group, odwiedź vixengroup.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.