Vixen Media Group wydaje czteroczęściowy film 'The View’

Vixen Media Group, ogłosiło wydanie pierwszego odcinka z czteroczęściowego filmu 'The View’ na Deeper. W nowym filmie główną rolę odgrywa Avery Cristy, a towarzyszą jej również takie gwiazdy jak Nicole Doshi, Anya Olsen, Ramon Nomar, Mick Blue i Anton Harden.

W filmie, który jest hołdem dla klasycznego filmu Alfreda Hitchcocka 'Rear Window’, Avery Cristy gra młodą kobietę zamkniętą w swoim domu, podczas rekonwalescencji po złamaniu nogi. Pewnego razu otrzymuje ona tajemnicze pudełko zawierające zestaw lornetek i zaczyna szpiegować intrygujące poczynania swoich sąsiadów z budynku po drugiej stronie ulicy. Od tego momentu rozwijają się pasjonujące sceny a widzowie jak i Avery mogą podziwiać niezwykłe występy.

“Byłem podekscytowany możliwością ponownej współpracy z Avery“, powiedział dyrektor VMG Derek Dozer. “Ona zawsze przynosi taką pozytywną energię na plan. Po raz pierwszy kręciłem z Avery w 2019 roku dla jej debiutu Vixen na Tushy. To było niesamowite, móc obserwować wzrost jej kariery i jak ewoluuje jako ikona branży. Kiedy Kayden dała mi możliwość zrobienia pełnometrażowego filmu dla Deeper, wiedziałem, że jest tylko jedna osoba, którą chciałbym mieć w tym filmie – Avery był moim pierwszym wyborem. Nie miała jeszcze głównej roli w pełnometrażowym filmie dla Vixen i chciałem, aby to ona była gwiazdą w moim filmie.“

Zainspirowane klasycznym hollywoodzkim gatunkiem noir, Siena Bennett i Kayden Kross współtworzyły intrygujący i pełen napięcia scenariusz, rzadko spotykany w filmach dla dorosłych. Obsada przeniosła ich wizję do życia wraz z produkcją w stylu Hollywood i stworzyła coś wyjątkowego, aby utrzymać fanów na krawędzi ich siedzeń.

“To doświadczenie jest dla mnie tak wyjątkowe. Chciałam wystąpić w serii Deeper, odkąd podpisałam wyłączność z Vixen w 2020 roku, więc praca nad tym projektem była naprawdę spełnieniem marzeń“ – powiedziała Avery. “Przede wszystkim dziękuję wszystkim pięknym i utalentowanym wykonawcom zaangażowanym w tę serię. Ekipa za kulisami była niesamowita podczas procesu filmowania i nie mogłabym być bardziej wdzięczna – dziękuję Kayden. Wreszcie, ale z pewnością nie najmniej, chcę podziękować reżyserowi, Derekowi Dozerowi, za to, że sprawił, że to marzenie stało się dla mnie rzeczywistością. Jestem przytłoczona i jestem tak podekscytowana, że mogę podzielić się tym dziełem z moimi fanami i światem!“.

“Zawsze jestem podekscytowana pracą z modelką kalibru Avery“, powiedziała reżyser VMG i współtwórca 'The View’ Kayden Kross. “Jest tak oddana swojemu rzemiosłu i wznosi na wyżyny każdy projekt, w którym występuje. Od niesamowitych występów obsady i wciągającej historii Sieny Bennett po niesamowitą pracę reżyserską Dereka Dozera, 'The View’ jest urzekającą opowieścią i będzie natychmiastowym ulubieńcem fanów.“

Ekskluzywne, wysokiej klasy sceny będą dostępne na Deeper. Widzowie mogą obejrzeć każdą scenę dołączając do Vixen Media Group jako subskrybent. Aby uzyskać więcej informacji o Deeper lub obejrzeć 'The View’, odwiedźcie deeper.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Vixen Media Group, odwiedźcie vixengroup.com oraz śledźcie ich na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.