Vixen Media Group przedstawia nową serie 'Hotel Vixen’ z obsadą pełną gwiazd

Vixen Media Group (VMG), lider luksusowej rozrywki dla dorosłych, ogłosił wydanie 12-częściowej limitowanej serii 'Hotel Vixen’, wyreżyserowanej przez wielokrotnie nagradzaną wizjonerkę VMG, Julię Grandi.

ILoveBlackGirls

Rozgrywający się w zapierającym dech w piersiach nadmorskim hotelu w Grecji, ’Hotel Vixen’, śledzi luksusową podróż kilku gości i personelu hotelowego, który jest gotowy na wszystko, aby zaspokoić ich najgłębsze pragnienia. Pierwsze trzy odcinki są już dostępne, a w najbliższych tygodniach pojawią się kolejne na stronach nagradzanych marek VMG: Vixen, Blacked i Tushy. Ta ambitna seria jest największym jak dotąd projektem VMG.

“Hotel Vixen to najlepsza fantazja dla widzów potrzebujących ciepłej ucieczki, która okazała się nowym kreatywnym wyzwaniem dla naszego zespołu“ – powiedział Grandi. “Opowiadanie historii, niesamowita obsada i malownicze tło sprawiają, że jest to tak cudownie unikalny serial i pracowaliśmy długie dni, aby upewnić się, że wszystko jest po mistrzowsku połączone. Jestem przekonana, że będzie to natychmiastowy faworyt fanów i mogę tylko mieć nadzieję, że sezon 2 nastąpi już wkrótce!“

W nowej serii znajdziemy zarówno uznane Anioły Vixen jak również supergwiazdy przemysłu, takie jak:

Kobieca obsada: Jia Lissa, Liya Silver, Sonya Blaze, Lika Star, Little Dragon, Ginebra Bellucci, Angelika Grays, Zaawaadi, Kaisa Nord, Eveline Dellai, Angelina Robihood, Scarlett Jones, Honour May i Stefany Kyler.

Męska obsada: Alberto Blanco, Jack Rippher, Ralf Christian i Maximo Garcia.

“To było wspaniałe doświadczenie filmowania za granicą z niekończącymi się widokami na morze i spędzenie miesiąca z bajecznymi ludźmi“ – powiedziała Sonya Blaze, aktorka VMG. “Mogę tylko złożyć wielkie podziękowania dla Julii i zespołu Vixen Media Group – to było naprawdę niesamowite“.

Pomiędzy bujnym śródziemnomorskim krajobrazem i oszałamiającymi wdziękami elity rozrywki dla dorosłych, ’Hotel Vixen’ jest rozkoszną ucieczką wypełnioną błogimi plażami, zmysłowymi występami i namiętnym seksem.

“To był taki zabawny scenariusz do nauki i naprawdę podobało mi się stawanie się moją postacią, pożądliwą masażystką,“ powiedziała Stefany Kyler, aktorka VMG. “Nie pracowałam wcześniej z obsadą tej wielkości i kalibru, więc to naprawdę było doświadczenie życia“.

Widzowie mogą obejrzeć ekskluzywną serię na Vixen (odcinek 1), Blacked (odcinek 2) oraz Tushy (odcinek 3).

Aby dowiedzieć się więcej o Vixen Media Group, odwiedźcie vixengroup.com lub śledźcie markę na Instagramie i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.