Vixen Media Group ogłasza oficjalną premierę nowej epickiej sceny „High Gear”

Vixen Media Group, lider w dziedzinie luksusowej rozrywki dla dorosłych, ogłosił dzisiaj premierę „High Gear” – nowej, porywającej sceny seksu grupowego dla swojego innowacyjnego studia Blacked Raw.

CaliTeens

„High Gear” to długo oczekiwany film, który jest największą produkcją marki i zawiera niektóre z najlepszych występów, w tym kilka intensywnych scen i gorących seksualnych występów aż 18 gwiazd kina dla dorosłych.

Z ekskluzywnymi talentami VMG, Violet Meyers i Antonem Hardenem na czele – spotkanie w egzotycznym samochodzie staje się bardzo namiętne, zanim przeszkodzi im policja, co finalnie prowadzi do orgii na szalonej ‘domówce’, która kończy noc. Elitarny zestaw talentów w „High Gear” nie ma sobie równych, a reżyserem jest jeden z najzdolniejszych twórców filmów dla dorosłych, Derek Dozer.

„To było ekscytujące reżyserować tak duży projekt”, powiedział Dozer. „Obsada i ekipa Vixen Media Group jest niesamowita, więc współpraca przy tworzeniu tak przełomowego, innowacyjnego materiału była niesamowitym doświadczeniem. Naszym celem było dostarczenie fanom wyjątkowej, energetycznej sceny, która przeciążyłaby zmysły widzów dzięki elitarnym talentom, egzotycznym, luksusowym samochodom i różnorodności pełnych napięcia aktów seksualnych. Myślę, że zdecydowanie udało nam się to osiągnąć dzięki 'High Gear'”.

Pośród gwiazd występujących w High Gear znaleźć można:

Obsada żeńska: Violet Meyers, Vana Bardot, Nicole Doshi, Savannah Bond, Vicky Chase i Vic Marie.

Obsada męska: Anton Harden, Richard Mann, Isiah Maxwell, Tyrone Love, Brickzilla, Stretch, Zaddy, John Legendary, Jamie Knox, Jonathan Jordan, Jay Hefner i Garland.

Violet Myers, ekskluzywna wykonawczyni VMG, powiedziała: „To była moja pierwsza orgia i mogę powiedzieć, że zmieniła moje życie! Przez cały czas byłam w stanie nieustannej ekstazy. Nigdy nie chciałam, żeby to się skończyło. Za każdym razem, gdy jestem na planie VMG, spełniam swoją fantazję, a ta była na szczycie mojej listy.”

Jako lider w branży, Vixen Media Group dostarcza najlepsze produkty z bezkompromisową zawartością, gorące seksualne występy i nagradzane projekty rok po roku. Aby towarzyszyć debiutowi „High Gear”, Vixen Media Group rozpoczęła porywającą i innowacyjną kampanię marketingową w kanałach społecznościowych marki, zachęcając fanów do tego, co nazywane jest premierą roku.

Anton Harden, występujący na wyłączność VMG, powiedział: „Bez wątpienia High Gear jest największą i najgorszą sesją zdjęciową, w jakiej kiedykolwiek brałem udział! Derek Dozer stworzył najlepszą atmosferę na planie, ten projekt był najważniejszym wydarzeniem w mojej karierze.”

Widzowie mogą obejrzeć pełną scenę grupową na Blacked Raw.

Śledźcie markę na Twitterze i Instagramie, aby być na bieżąco z ekskluzywnymi aktualizacjami i kolejnymi niespodziankami. Aby dowiedzieć się więcej o Vixen Media Group, odwiedź vixengroup.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.