Vivianne DeSilva debiutuje w PervCity

Nienasycona brazylijsko-irlandzka gwiazda Vivianne DeSilva na ostro debiutuje w PervCity. Vivianne występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie „Anal Creampie for Brazilian Slut Vivianne DeSilva” razem z Isiahem Maxwellem.

'

Scena zaczyna się od krótkiego wywiadu z Vivianne DeSilva podczas którego ubrana jest w seksowną czarną bieliznę. Nie trzeba jednak długo czekać, aby Vivianne się jej pozbyła w ponętnym stylu. Kiedy Isiah Maxwell pojawia się przed kamerą, obie wymieniają się oralnymi przyjemnościami, aż Vivianne będzie gotowa na intensywne analne bzykanie, które Isiah daje jej w pozycjach na pieska, łyżeczkę i misjonarskiej. Scena kończy się tak, jak sugeruje tytuł, analnym creampie.

„Byłam zachwycona, kiedy dostałam wiadomość, że będę kręcić dla PervCity,” powiedziała Vivianne. „Byłam fanką tej strony i możliwość pojawienia się na PervCity było dla mnie bardzo wyjątkowe. Kręcenie dla Claudio i praca z Isiah Maxwellem było przyjemnością samą w sobie”.

Isiah również cieszył się z pracy z Vivianne. Skomentował: „Dzień natychmiast stał się niesamowity, gdy tylko poznałem Vivianne. Jej energia zmieszana z jej seksualnością nadała ton tej epickiej scenie. Zwiastun nie jest w stanie pokazać jak gorąca i niesamowita jest Vivianne.”

„Vivianne jest drobną potęgą zmysłowości, która naprawdę wie, jak przykuć uwagę wielbiciela i odpowiednio go zabawić” – skomentował reżyser Maestro Claudio. „Zrobiła bardzo efektowną scenę, pełną intensywnej akcji”.

„Anal Creampie for Brazilian Slut Vivianne DeSilva” ukazało się wczoraj w 4K i jest dostępne wyłącznie na PervCity.com.

Śledź Vivianne DeSilva, Isiaha Maxwella, PervCity i Maestro Claudio, na Twitterze, PervCityMaestro Claudio na Instagramie oraz odwiedź PervCity.com, aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.